Przetwarzanie danych osobowych

  1. Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, z siedzibą w Kaliszu przy ulicy Częstochowskiej 25, dla celów marketingowych Fundacji, a także na przekazywanie moich danych innym podmiotom, o ile nie zmieni się cel przetwarzania danych osobowych.
  2. Administratorem zbieranych danych osobowych jest Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości z siedzibą w Kaliszu, ul. Częstochowska 25.
  3. Fundacja KIP będąca Administratorem Danych Osobowych informuje, iż dane podane w niniejszym formularzu podaje się dobrowolnie. Jednocześnie Fundacja informuje, iż niepodanie danych uniemożliwia przesyłanie ofert promocyjnych Fundacji i zaproszeń do udziału w projektach realizowanych przez Fundację oraz jej działaniach statutowych.
  4. Zostałem/am poinformowany/a o prawie dostępu do treści moich danych osobowych i ich kontroli zgodnej z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i prawie ich poprawiania poprzez bezpośredni kontakt z Fundacją Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
  5. Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości lub na jej zlecenie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności email, SMS, MMS itp.)
  6. Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości informuje, iż dane będą chronione zgodnie z przepisami wynikającymi z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

Aktualności

Polskie stoisko na międzynarodowych targach ARAB HEALTH 2019 w Dubaju

Data dodania: 22 listopada 2018
Misja gospodarcza na Tajwan, 9-12 grudnia 2018 r.

Data dodania: 9 listopada 2018
Bezpłatne szkolenie: Skuteczne negocjacje międzynarodowe gwarantem, sukcesu na rynkach zagranicznych, 26 listopada 2018r., Ostrów Wielkopolski

Data dodania: 5 listopada 2018
Międzynarodowa giełda kooperacyjna podczas targów SIAL Paris 2018, 21-24 października 2018 r. w Paryżu

Data dodania: 31 sierpnia 2018
Międzynarodowa giełda kooperacyjna dla branży spożywczej, Szwecja, 14-15 listopada 2018 r.

Data dodania: 21 sierpnia 2018

Masz pytania?

Jeśli chcesz, żebyśmy odwiedzili Twoją firmę skontaktuj się z nami:

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Częstochowska 25
62-800 Kalisz
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

Nasz ośrodek działa w konsorcjum pod nazwą Enterprise Europe Network West Poland:
http://westpoland.pl

Więcej informacji na temat sieci:
http://www.een.org.pl
http://een.ec.europa.eu