Kontakt


Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości

ul. Częstochowska 25
62-800 Kalisz

NIP: 6181003820
REGON: 250454894
KRS: 0000064811

Sekretariat

Anna Sieradzka

62 76412 42
sekretariat@inkubator.kalisz.pl

 

Zarząd

Zuzanna Szczudlik – Prezes Zarządu

62 765 60 59
zuzanna.szczudlik@inkubator.kalisz.pl

Paweł Kurasz – Wiceprezes Zarządu

62 765 60 51
pawel.kurasz@inkubator.kalisz.pl

 

Księgowość

Karolina Lipke – Główny Księgowy

62 765 60 53
karolina.lipke@inkubator.kalisz.pl

Elżbieta Olkiewicz – Specjalista ds. Rozliczeń finansowo-księgowych

 

Fundusze Pożyczkowe

Dariusz Pęchorzewski – Kierownik Projektu Jeremie 2

728 380 688
dariusz.pechorzewski@inkubator.kalisz.pl

Sylwia Herman – Specjalista ds. produktów finansowych

728 486 944
sylwia.herman@inkubator.kalisz.pl

Aleksandra Kowalkiewicz – Referent ds. produktów finansowych

730 100 669
aleksandra.kowalkiewicz@inkubator.kalisz.pl

Beata Kryśków – Specjalista ds. produktów finansowych i rozliczeń

728 486 943
beata.kryskow@inkubator.kalisz.pl

Magdalena Nowak – Specjalista ds. windykacji i kontroli

790 883 334
magdalena.nowak@inkubator.kalisz.pl

Marzena Hetmanowska – Specjalista ds. sprawozdawczości i rozliczeń

728 486 942
marzena.hetmanowska@inkubator.kalisz.pl

Małgorzata Markiewicz-Piechota – Analityk finansowy

malgorzata.markiewicz-piechota@inkubator.kalisz.pl

Mirosław Drzewiecki – Analityk finansowy

miroslaw.drzewiecki@inkubator.kalisz.pl

Ośrodek Współpracy Europejskiej / Enterprise Europe Network

Aleksandra Kasprzak – Koordynator Ośrodka Współpracy Europejskiej

576 700 155
aleksandra.kasprzak@inkubator.kalisz.pl

Beata Jakubczak – Specjalista ds. projektów

728 486 941
beata.jakubczak@inkubator.kalisz.pl

Maciej Walczak – Specjalista ds. funduszy europejskich

576 800 255
maciej.walczak@inkubator.kalisz.pl

Paulina Kwaśniewska – Konsultant ds. projektów

728 486 941
paulina.kwasniewska@inkubator.kalisz.pl

Agata Kobyłka – Specjalista ds. finansowania przedsiębiorstw

728 486 940
agata.kobylka@inkubator.kalisz.pl

Dofinansowanie szkoleń (Baza Usług Rozwojowych) i wsparcie NGO

Magdalena Wiczewska -Specjalista ds. projektów

728 486 700
magdalena.wiczewska@inkubator.kalisz.pl

Sylwia Świerczyk – Referent ds. projektów

728 486 900
sylwia.swierczyk@inkubator.kalisz.pl

Agnieszka Garncarz – Referent ds. projektów

576 600 155
agnieszka.garncarz@inkubator.kalisz.pl

Informatyk

Jakub Jagiełowicz – Informatyk

informatyk@inkubator.kalisz.pl