Oferty medyczne – COVID-19


Kaliski Inkubator w ramach działania naszego lokalnego ośrodka Enterprise Europe Network poszukuje możliwości nawiązania współpracy w krajami Unii Europejskiej, jak również z Chinami czy Singapurem, aby umożliwić polskim przedsiębiorcom import produktów medycznych lub eksport tych dóbr, które nie są objęte zakazem polskiego Ministerstwa Zdrowia.

W obecnej sytuacji epidemii staramy się przyspieszać nasze działania, stąd też oprócz tradycyjnych ofert współpracy oferujemy, aby za pośrednictwem Enterprise Europe Network ogłosić jakie zapotrzebowanie mieliby Państwo na produkty medyczne (lub jakie produkty mogą Państwo eksportować zgodnie z rozporządzeniami) na naszym wewnętrznym forum – zapraszamy do kontaktu: een@kip.kalisz.pl oraz tel. 728 486 941.

Przypominamy, że wszystkie nasze działania dla firm MŚP proponujemy całkowicie bezpłatne, ponieważ są one finansowane z budżetu Komisji Europejskiej.

Na bieżąco publikujemy oferty współpracy, zachęcamy do odwiedzanie naszej strony na Facebooku: https://www.facebook.com/eenkalisz

 

 

Jeżeli którakolwiek wydaje się Państwu interesująca, prosimy o kontakt i podanie numeru referencyjnego danej oferty. Wówczas wystąpimy o przekazanie danych kontaktowych do wskazanej firmy zagranicznej (oferty są anonimowe, aby chronić dane naszych klientów przed SPAMem.)

Enterprise Europe Network
tel. 728 486 941
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

Projekt Enterprise Europe Network jest współfinansowany przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa