Bezpłatne szkolenie on-line: „4 niezbędne kroki to skutecznego eksportu”., 9 czerwca br.

Termin: 27 maja 2020 Kategoria: Aktualności, Enterprise Europe Network

Informujemy, iż w zaplanowane na dzień 09 czerwca szkolenie pt. „4 niezbędne kroki do skutecznego eksportu” zostało odwołane.

Czy w obecnych czasach warto podejmować działania eksportowe ?

Co należy zrobić, aby pomimo licznych ograniczeń wynikających z sytuacji epidemiologicznej prowadzić działania eksportowe ?

Czy dawne formy pozyskiwania klientów na rynkach zagranicznych wrócą  i jeśli tak jakich zmian możemy się spodziewać ?

Enterprise Europe Network Kalisz przy Inkubatorze Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie on-line dla przedsiębiorców pt. „4 niezbędne kroki to skutecznego eksportu”, które odbędzie się 9 czerwca 2020 r., w godzinach od 11:00 do 12:30.

W PROGRAMIE:

4 niezbędne kroki to skutecznego eksportu.

  • 1 – Etap analizy. Konieczne analizy na etapie przygotowawczym.
  • 2 – Etap wyznaczania celów. Wyznaczenie celów oraz opracowanie metod ich osiągnięcia oraz pomiaru postępów.
  • 3 – Etap narzędzi. Jakie narzędzia są przydatne i niezbędne ?
  • 4 – Etap szkoleniowy.

PROWADZĄCY:

Szkolenie poprowadzi Łukasz Barbacki. Od ponad 23 lat czynnie związany ze sprzedażą zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych. Konsekwentna ścieżka kariery w sprzedaży od stanowiska Przedstawiciela Handlowego, Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Key Account Managera do Dyrektora Sprzedaży oraz Dyrektora Eksportu. Związany z firmami międzynarodowymi ( Philips Polska , Hunter Douglas ) oraz rdzennie polskimi (Beliso, Paese i inne). Twórca strategii sprzedażowych dla zespołów handlowych oraz osoba na co dzień samodzielnie prowadząca skuteczną sprzedaż.

DLA KOGO?

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy:

  • mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego;
  • działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;

KIEDY?

  • 9 czerwca 2020 r.
  • w godzinach 11.00 – 12.30

GDZIE?

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem*.

ZGŁOSZENIA:

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie elektronicznego formularza dostępnego poniżej do dnia 8 czerwca 2020 r.

Informujemy, iż w zaplanowane na dzień jutrzejszy tj. 09 czerwca szkolenie pt. „4 niezbędne kroki do skutecznego eksportu” zostało odwołane.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Enterprise Europe Network
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

 

 

 

 

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014-2020) oraz Ministerstw Rozwoju ze środków budżetu państwa.