Ryzyko walutowe – bezpłatne indywidualne konsultacje

Termin: 20 kwietnia 2020 Kategoria: Aktualności

Przedsiębiorco, Jesteś eksportem lub importem?
Czy wiesz jakie są możliwe scenariusze na rynkach walutowych (EUR/PLN i USD/PLN)?
Jakimi narzędziami się teraz zabezpieczyć przed ryzykiem walutowym w obecnej sytuacji?

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne indywidualne konsultacje dot. Zarządzania Ryzykiem walutowym.

Prowadzący:

Konsultacje poprowadzi Pan Jacek Maliszewski

Główny Ekonomista firmy DMK, od wielu lat prowadzi szkolenia dla importerów i eksporterów z technik zarządzania ryzykiem kursowym. Pomaga importerom i eksporterom profesjonalnie zarządzać ryzykiem walutowym. W 2010 roku powołany przez Zachodniopomorską Delegaturę Najwyższej Izby Kontroli na biegłego w zakresu instrumentów pochodnych na waluty i na stopy procentowe w celu przeprowadzenia kontroli w spółkach skarbu państwa „zarażonych toksycznymi opcjami walutowymi”. Autor książki “Zarządzanie ryzykiem kursu walutowego w przedsiębiorstwie – poradnik praktyczny”.

Uczestnikami konsultacji mogą być przedsiębiorcy, którzy:

♦ mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego;

♦ działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;

Kiedy i gdzie?

Terminy konsultacji będą ustalane indywidualnie. Miejsce – przed własnym komputerem.

Warunkiem uczestnictwa w konsultacjach jest wypełnienie elektronicznego formularza do 30 kwietnia:

Zapoznałem się z polityką prywatności* Więcej na temat przetwarzania danych osobowych

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji szkolenia, spotkania edukacyjnego lub innego wydarzenia przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości z siedzibą w miejscowości Kalisz (62-800) przy ulicy Częstochowskiej 25, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE*

*wymagane

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Enterprise Europe Network
tel. 728 486 940
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

 

Dzięki finansowaniu działalności sieci Enterprise Europe Network przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014 – 2020) oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa nasze usługi są bezpłatne.