Bezpłatne szkolenie on-line – „Tarcza Antykryzysowa – wsparcie dla przedsiębiorców w czasie pandemii wirusa COVID-19”, 4 maja 2020 r.

Termin: 20 kwietnia 2020 Kategoria: Aktualności, Enterprise Europe Network

Enterprise Europe Network Kalisz przy Inkubatorze Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie on-line dla przedsiębiorców pt. „Tarcza Antykryzysowa – wsparcie dla przedsiębiorców w czasie pandemii wirusa COVID-19”, które odbędzie się 4 maja 2020 r., w godzinach od 10:00 do 13:00.

W PROGRAMIE

  • Rozwiązania pracownicze
  • Zwolnienie ze składek ZUS
  • Świadczenie postojowe
  • Udogodnienia w zakresie zobowiązań podatkowych
  • Zatrudnienie cudzoziemców
  • Pozostałe finansowe oraz poza finansowe formy wsparcia dla przedsiębiorców

DLA KOGO:

Dla przedsiębiorców zainteresowanych rządowym wsparciem dla firm prowadzących działalność w warunkach obecnego kryzysu.

Uczestnikami konsultacji mogą być przedsiębiorcy, którzy mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego oraz działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

PROWADZĄCY:

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE” – prawnik, specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

 

 

 

KIEDY?

  • 4 maja 2020 r. (poniedziałek)
  • w godzinach 10.00 – 13.00

GDZIE?

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem*.

Program szkolenia (pobierz)

ZGŁOSZENIA:

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie elektronicznego formularza dostępnego poniżej do dnia 29 kwietnia 2020 r. 

 

Dla osób, które zgłoszą swój udział na szkolenie, w dniu 1 maja br. wyślemy kompletną informację jak ono będzie wyglądało i gdzie należy się zalogować przy użyciu wybranego narzędzia informatycznego.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Enterprise Europe Network
tel. 728 486 940
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa.

* Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości  nie bierze odpowiedzialności za jakość techniczną połączenia i transmisji z wydarzenia, które zależą m.in. od narzędzi dostarczanych przez podmioty trzecie (komunikatory, sieć internetowa odbiorcy) i od ich aktualnego obciążenia, co jest niezależne od Fundacji.  Zakazuje się wykorzystywania wszelkich autorskich materiałów szkoleniowych (np. prezentacje, studia przypadku itp.) oraz nagrywania transmisji z wydarzenia do celów zarobkowych.