Bezpłatne szkolenie on-line pt. „Narzędzia pracy zdalnej, nie tylko na czasy zarazy”, 3 kwietnia, godz 12:00

Termin: 26 marca 2020 Kategoria: Aktualności

Enterprise Europe Network Kalisz przy Inkubatorze Przedsiębiorczości wraz z RekinySukcesu.pl, zapraszają na szkolenie on-line pt. „Narzędzia pracy zdalnej, nie tylko na czasy zarazy”, który odbędzie się 3 kwietnia 2020r., o godz. 12:00.

Przez najbliższe dni, a może tygodnie lub nawet miesiące nie będziemy mogli pracować normalnie. Niestety, jeśli coś się dzieje w gospodarce bądź tak jak teraz na świecie, pierwsi odczuwają to przedsiębiorcy. Dlatego też przygotowaliśmy szkolenie online dotyczący narzędzi pracy zdalnej. Ich znajomość przyda się nie tylko teraz, ale również w czasach po „zarazie”.

W PROGRAMIE

  • jak sprawnie odbywać spotkania online,
  • jak podpisywać umowy online,
  • jak odpowiadać z domu na maila firmowego
  • jak pracować na uwspólnionych dokumentach programów Excel i Word,
  • jak zdalnie zarządzać innym komputerem,
  • jak sprawnie komunikować się online w firmie,
  • jak wysłać paczkę bądź list bez wychodzenia z domu.

PROWADZĄCY:

Mateusz Biernacki – współwłaściciel, dyrektor ds. zarządzania i marketingu w firmie RekinySukcesu.pl zajmującej się marketingiem kreatywnym. Specjalista w zakresie mechanizmów reklamowych (m.in. Google Adwords), narzędzi mierzenia efektywności marketingu online (w tym Google Analytics), a także tworzenia nowych kanałów dotarcia do Klienta. Prowadził liczne szkolenia z zakresu marketingu internetowego m.in. dla mBanku oraz Uniwersytetu Wrocławskiego. Jest twórcą filmów na Youtubie z cyklu #PoradnikMarketingowy.

KIEDY?

  • 3 kwietnia 2020 r. (piątek)
  • w godzinach 12.00 – 13.30

GDZIE?

Szkolenie on-line, przed własnym komputerem.

ZGŁOSZENIA:

Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie elektronicznego formularza dostępnego poniżej do dnia 1 kwietnia 2020 r. 

Zapoznałem się z polityką prywatności* Więcej na temat przetwarzania danych osobowych

Akceptuję Regulamin szkolenia*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji szkolenia, spotkania edukacyjnego lub innego wydarzenia przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości z siedzibą w miejscowości Kalisz (62-800) przy ulicy Częstochowskiej 25, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE*

*wymagane

Dla osób, które zgłoszą swój udział na szkolenie, dzień przed szkoleniem, wyślemy kompletną informację jak ono będzie wyglądało i gdzie należy się zalogować przy użyciu wybranego narzędzia informatycznego.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Enterprise Europe Network
tel. 728 486 940
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa.