Bezpłatne spotkanie informacyjne z zakresu prawa pracy dla przedsiębiorców będących pracodawcami I 3 kwietnia 2020 r. I Inkubator Przedsiębiorczości

Termin: 10 marca 2020 Kategoria: Aktualności

Informujemy, iż spotkanie informacyjne zaplanowane na dzień 3 kwietnia zostało odwołane. O wszelkich zmianach, a także wprowadzonych rozwiązaniach będziemy Państwa informować na bieżąco.

 

Inkubator Przedsiębiorczości oraz Kancelaria Prawa Pracy Szuszczyński Kamińska zapraszają na spotkanie informacyjne z zakresu prawa pracy, które odbędzie się 3 kwietnia 2020 r. o godzinie 10:00 w Inkubatorze Przedsiębiorczości.

W PROGRAMIE

Zatrudnianie i zwalnianie pracowników – błędy najczęściej popełniane przez pracodawców

 1. Umowa cywilnoprawna a umowa o pracę – jak bezpiecznie wybrać prawidłową podstawę współpracy?
 2. Nawiązanie stosunku pracy
 3. Rozwiązanie stosunku pracy
 4. „Rozliczanie czasu pracy”

Rozliczanie czasu pracy

 1. Podstawowe pojęcia związane z rozliczaniem czasu pracy
 2. Zadaniowy system czasu pracy – czy rzeczywiście jest on „panaceum” na nadgodziny pracownicze?
 3. Tzw. „elastyczny” czas pracy
 4. Czas pracy w godzinach nadliczbowych

Spotkanie poprowadzi Michał Szuszczyński – radca prawny, członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Poznaniu; ekspert w dziedzinie prawa pracy Wielkopolskiego Związku Pracodawców zrzeszonego w Konfederacji Pracodawców LEWIATAN; absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz studiów podyplomowych z zakresu prawa pracy na tym Uniwersytecie. czytaj więcej...

  Przez 10 lat pracował w jednej z największych kancelarii prawnych w Wielkopolsce, w której przez 7 lat kierował pracami Departamentu Prawa Pracy. Założyciel i wspólnik kancelarii SZUSZCZYŃSKI KAMIŃSKA Kancelaria Prawa Pracy. Specjalizuje się w obszarze indywidualnego oraz zbiorowego prawa pracy, świadcząc usługi doradcze na rzecz średnich oraz dużych podmiotów gospodarczych. Doradza w materii prawa pracy w procesach restrukturyzacji, przejęć oraz fuzji podmiotów gospodarczych, reprezentuje pracodawców w negocjacjach ze związkami zawodowymi, jest pełnomocnikiem procesowym przed sądami pracy wszystkich instancji oraz przed Sądem Najwyższym, sporządza opinie i ekspertyzy prawne z zakresu prawa pracy, prowadzi szkolenia oraz seminaria poświęcone zagadnieniom stosunku pracy.

DLA KOGO

Dla Przedsiębiorców zatrudniających 20 lub więcej pracowników.

KIEDY

 • 3 kwietnia 2020 r.
 • godz.  10:00 -13:00
 • Inkubator Przedsiębiorczości

ZGŁOSZENIA

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu przyjmowane są za pośrednictwem poniższego formularza zgłoszeniowego do 31 marca br. Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.