Spotkania b2b dla firm z sektora budowlanego przy targach Futurebuild, 4 marca 2020, Londyn

Termin: 12 grudnia 2019 Kategoria: Aktualności, Enterprise Europe Network

Serdecznie zapraszamy do udziału w  międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla branży budowlanej, która odbędzie się w dniu 4 marca 2020 r. przy okazji targów Futurebuild w Londynie.

Futurebuild to trzydniowa konferencja organizowana w dniach 3-5 marca 2020r., podczas której odbywają się targi wystawiennicze adresowane do firm reprezentujących szeroko pojętą branżę budowlaną opartą na nowoczesnych technologiach.

NA CZYM TO POLEGA

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

DLA KOGO

Wydarzenie to stanowi doskonałą okazję dla dostawców, wykonawców, dystrybutorów do odkrywania nowych i innowacyjnych produktów i usług z rynku międzynarodowego oraz jest szansą dla producentów produktów, usługodawców, podwykonawców na spotkanie z profesjonalistami z branży budowlanej, takimi jak: architekci, wykonawcy, dystrybutorzy, agenci, handlowcy budowlani, centra badawcze, uniwersytety.

Sektory, do których skierowane są targi:

  • Efektywność energetyczna budynków
  • Niska emisyjność energetyczna
  • Materiały
  • Infrastruktura miejska

REJESTRACJA

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniu 4 marca 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

WAŻNE TERMINY

  • do 1 marca 2020 r. – Rejestracja profili on-line

 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami:
Ośrodek Enterprise Europe Network
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl