Szkolenie: Sprzedaż zagraniczna. Praktyczne sposoby pozyskania pieniędzy z rynków eksportowych dla tych, którzy chcą zacząć i dla tych, którzy już eksportują.

Termin: 15 listopada 2019 Kategoria: Aktualności, Enterprise Europe Network

W ramach usług ośrodka Enterprise Europe Network zapraszamy na bezpłatne szkolenie pt.

„Sprzedaż zagraniczna. Praktyczne sposoby pozyskania pieniędzy z rynków eksportowych dla tych, którzy chcą zacząć i dla tych, którzy już eksportują.”

które odbędzie się w dniu 9 grudnia 2019 r. w siedzibie Kaliskiego Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu.

CEL SZKOLENIA?

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami sprzedaży zagranicznej, niezbędnych narzędzi oraz aspektów finansowych budowania eksportu.

KIEDY I GDZIE?

Szkolenie odbędzie się w dniu 9 grudnia 2019 r. w siedzibie Inkubatora, ul. Częstochowska 25.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Program szkolenia POBIERZ

PROWADZĄCY:
Szkolenie poprowadzi Łukasz Barbacki. Od ponad 23 lat czynnie związany ze sprzedażą zarówno na rynku polskim jak i na rynkach zagranicznych.
Konsekwentna ścieżka kariery w sprzedaży od stanowiska Przedstawiciela Handlowego, Regionalnego Kierownika Sprzedaży, Key Account Managera do Dyrektora Sprzedaży oraz Dyrektora Eksportu. Związany z firmami międzynarodowymi ( Philips Polska , Hunter Douglas ) oraz rdzennie polskimi (Beliso, Paese i inne). Twórca strategii sprzedażowych dla zespołów handlowych oraz osoba na co dzień samodzielnie prowadząca skuteczną sprzedaż.

ZAPISY:

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy:

  • mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego;
  • działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;
  • Liczba miejsc jest ograniczona! Obowiązuje limit 1 osoby z firmy.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie elektronicznego formularza do dnia 5 grudnia 2019r.

Zapoznałem się z polityką prywatności* Więcej na temat przetwarzania danych osobowych

Akceptuję Regulamin szkolenia*

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji szkolenia, spotkania edukacyjnego lub innego wydarzenia przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości z siedzibą w miejscowości Kalisz (62-800) przy ulicy Częstochowskiej 25, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE*

*wymagane

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Enterprise Europe Network
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl