Już wkrótce II Wielkopolski Kongres Gospodarczy!

Termin: 17 września 2019 Kategoria: Aktualności

W imieniu Samorządu Województwa Wielkopolskiego oraz Wielkopolskiej Rady Trzydziestu, której Fundacja jest członkiem, zapraszamy do udziału w II Wielkopolskim Kongresie Gospodarczym. Wydarzenie odbędzie się 23 września w Koninie oraz 25 września w Poznaniu.

II Wielkopolski Kongres Gospodarczy to spotkanie organizowane z inicjatywy przedsiębiorców oraz dla przedsiębiorców. Jego celem jest dyskusja na temat rozwoju wielkopolskiej gospodarki, a także przygotowanie rekomendacji dla Samorządu Województwa w tym zakresie. Debatę współorganizuje z Samorządem Województwa Wielkopolska Rada Trzydziestu, którą tworzą przedstawiciele najważniejszych w naszym regionie organizacji gospodarczych.

Tematyka spotkania stanowi odzwierciedlenie realnych potrzeb zgłaszanych przez wielkopolski biznes. Wystąpienia i dyskusje zostaną poświęcone działalności badawczo-rozwojowej przedsiębiorstw, edukacji dla gospodarki przyszłości, gospodarce 4.0, procesom migracyjnym i ich wpływowi na rynek pracy, sukcesji oraz transformacji regionu konińskiego.

KIEDY?

  • 23 września 2019r., Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa, ul. Przyjaźni 1, Konin
  • 25 września 2019r., Sala Sesyjna Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, al. Niepodległości 34, Poznań

REJESTRACJA

Formularz rejestracyjny, szczegółowy program, informacje organizacyjne oraz profile prelegentów dostępne są na stronie internetowej www.wielkopolskikongres.pl.