Era Nowych Kobiet po raz kolejny w Kaliszu! – Poczucie wartości – Twoja trampolina do realizacji marzeń! 8 czerwca, Kalisz

Termin: 27 maja 2019 Kategoria: Aktualności

Klub Era Nowych Kobiet i Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają do udziału w spotkaniu pn. „Poczucie wartości – Twoja trampolina do realizacji marzeń”, które odbędzie się w dniu 8 czerwca o godz. 10:00 w siedzibie Kaliskiego Inkubatora w Kaliszu.

Klub Era Nowych Kobiet by Joanna Przetakiewicz to skierowany do pań projekt, który ma wspierać je w budowaniu poczucia własnej wartości. Inicjatorką projektu jest Joanna Przetakiewicz, a Liderką ENK w Kaliszu Pani Aleksandra Macniak.

Spotkanie będzie okazją do wysłuchania prelekcji nt. „Trampolina do realizacji marzeń – czyli poczucie wartości jako fundament osiągania celów i szczęśliwego życia”.

Każdy człowiek pragnie szczęśliwego, spełnionego życia. Czuje się najlepiej żyjąc w zgodzie ze sobą, realizując cele, do których jest stworzony, budując bliskie, dobre relacje z ludźmi, kochając siebie i kochając innych. Czasem jednak w drodze do takiego życia boryka się z różnymi barierami – niedocenianiem siebie, brakiem odwagi, różnymi obawami, brakiem wiary w to, że się uda. Nierzadko ich źródłem jest niższe poczucie własnej wartości.

Dlaczego poczucie wartości jest kluczowe w budowaniu spełnionego życia? Dlaczego tak wielu ludzi zaniża swoją wartość? W czym się to objawia? Jak  budować zdrowe poczucie własnej wartości, które pozwoli nam rozwinąć skrzydła i żyć w zgodzie ze sobą? Jak odważnie sięgać po marzenia? W czym tkwi sekret wartości człowieka? Jak zbudować fundament do szczęśliwego życia?

Odpowiedź na te i inne pytania udzieli?

 

AGNIESZKA KUBICKA-BŁOŃSKA

Doradca do spraw zarządzania zespołem, trener biznesu oraz certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. Założycielka i właścicielka firmy szkoleniowej „Centrum Rozwoju” oraz Smart Clubu – Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży. czytaj więcej...

Pasjonatka długich rozmów, podróży i herbaty. Od ponad 13 lat szkoli w zakresie zarządzania zespołem, budowania zaangażowania pracowników, komunikacji, motywacji i rozwoju osobistego. Współpracowała z kilkuset firmami i ma na swoim koncie przeprowadzone kilka tysięcy godzin szkoleniowych.

Od lat doradza w firmach jako zewnętrzny ekspert ds. zarządzania zespołem. Przez Klientów ceniona za ogromne zaangażowanie i umiejętność podejścia do ludzi. Szkolenia w zakresie budowania zespołów dla zarządu i właścicieli kilkudziesięciu firm prowadziła w całej Polsce. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i szkoleń, dzięki którym zwiększana jest efektywność zespołów i skuteczność realizacji celów firmy.

Współpracowała z Europejską Grupą Doradczą, międzynarodową firmą kosmetyczną, szkoliła kadrę menedżerską, dyrektorów i właścicieli dużych, małych i średnich firm; współpracowała z instytucjami (Urząd Marszałkowski w Łodzi, Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, Urząd Skarbowy w Złotoryi, Urząd Pracy w Poznaniu i in.) i bankami (Bank Spółdzielczy).

Wierzy w biznes oparty na silnych wartościach, w którym liczy się szacunek, etyka i rozumienie drugiego człowieka. Zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem, a bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby, wyznacza ścieżki rozwoju i możliwości: „Moim celem jest to, by moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale aby przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę”.

Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. Jest autorką szkoleń rozwojowych dla kobiet („Poczuj przestrzeń”, „Jak zbudować poczucie własnej wartości”, „Odkryj swój potencjał”) a także projektu edukacyjnego „Wsparcie dla Rodziców”. Była prelegentką na konferencjach (Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO, Atelier Kompetencji, „Dobrze mi w biznesie”, „Wielka Wymiana Kontaktów”,, Konferencja Związku Pracodawców Szpitali oraz Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych) oraz wystąpieniach motywacyjnych i budujących poczucie wartości dla młodzieży organizowanych w szkołach, bibliotekach, kinie Helios.

W 2011r. powstała jej firma „Centrum Rozwoju”, która jest jej osobistym przykładem odważnego sięgania po marzenia. Firma realizuje szkolenia, doradztwo ds. zespołu i sesje coachingowe m.in. w zakresie odkrywania potencjału, rozwijania kwalifikacji zawodowych i osobistych.

Jako właścicielka Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży SMART CLUB współpracuje z kilkunastoosobowym zespołem.Jest autorką licznych publikacji w Internecie, była redaktorką portalu Calisia.pl, obecnie współpracuje m.in. z miesięcznikiem Benefit. W 2010 r. została laureatką konkursu dziennikarskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Wielokrotnie występowała jako ekspert w mediach-lokalnym radiu, telewizji, w portalach internetowych. W 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „wbrew nadziei”.

Była pomysłodawcą i koordynatorem projektu „Pomoc na czasie”. Absolwentka specjalizacji Zarządzanie Zespołami Ludzkimi i Psychologii w Zarządzaniu. W jej prywatnym życiu ogromnym szczęściem są głębokie, dobre relacje z bliskimi – rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Nieustannie jest blisko ludzi i dla ludzi.

KIEDY i GDZIE?

  • 8 czerwca 2019 r.
  • godz. 10:00 – 12:00  (rejestracja godz. 9:30)
  • Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz

CENA

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny!

ZAPISY I INFORMACJE

Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest wypełnienie elektronicznego formularza, do dnia 5 czerwca 2019 r.:

Przyjmowanie zgłoszeń zakończone.

Zapraszają: