Planowanie kampanii fundraisingowej – bezpłatne szkolenie FAOO, 18 czerwca 2019 r.

Termin: 24 maja 2019 Kategoria: Aktualności

 

Informujemy, że z przyczyn od nas niezależnych warsztaty (18 czerwca 2019 r. ) z planowania kampanii fundraisingowej nie odbędą się. Przepraszamy.


 


Serdecznie zapraszamy na intensywne, jednodniowe warsztaty z planowania kampanii fundraisingowej współorganizowane przez nas we współpracy z Fundacją Akademia Organizacji Obywatelskich (FAOO), które odbędą się już 18 czerwca 2019 r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości.

Szkolenie przedstawi model planowania kampanii w 7 siedmiu krokach – od wstępnej koncepcji, przez wybór grup docelowych, budowę komunikatu, dobór optymalnych technik fundraisingowych, aż po wstępny plan komunikacji, harmonogram oraz budżet.

Program

Warsztaty przybliżą takie zagadnienia jak:

• mapa pojęć dotyczących fundraisingu
• przegląd i ocena źródeł finansowania organizacji pozarządowych
• wyznaczanie celów finansowych i niefinansowych kampanii
• segmentacja darczyńców i kanały komunikacji z nimi
• budowanie apelu o wsparcie
• fundraisingowe techniki online oraz offline
• wybór optymalnego fundraising miksu

Program POBIERZ

Dla kogo?

Szkolenie skierowane jest do osób odpowiedzialnych w organizacji za fundraising – w pierwszej kolejności członków zarządu oraz fundraiserów, w szczególności działających na terenie południowej Wielkopolski.

Sugerujemy, aby osoby uczestniczące w zajęciach były związane z organizacją przez minimum 12 miesięcy oraz posiadały aktualną wiedzę na temat prowadzonych projektów.

Prowadzący

Lidia Kuczmierowska – Absolwentka PW, SGH oraz studiów MBA na Akademii Koźmińskiego. Doktorantka zarządzania. Superwizorka Stowarzyszenia Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Ma dwudziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i doradztwa. Przez ponad 15 lat pracowała na kierowniczych stanowiskach w organizacjach pozarządowych i w biznesie.

Andrzej Pietrucha – trener i ekspert ds. fundraisingu. Absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim, Charity Marketing and Fundraising w Cass Business School w Londynie oraz Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP. Od blisko 20 lat związany z organizacjami pozarządowymi. Pracował dla Fundacji Wspólna Droga, Fundacji ITAKA, Fundacji BOŚ, od 2016 –  członek zespołu FAOO.

 

Szczegóły

Warsztaty odbędą się: 18 czerwca 2019 r. w godz. 9.00 – 16.00

Miejsce: sala seminaryjna Inkubatora (II piętro), ul. Częstochowska 25 w Kaliszu

Rejestracja

Szkolenie odwołane.

 

W przypadku pytań do kontaktu zaprasza:

Mateusz Walczak, Koordynator Projektu CIWIS
tel. (62) 765 60 55
e-mail: mateusz.walczak@inkubator.kalisz.pl

 

 

Szkolenie jest organizowane w ramach Programu Edukacji Fundraisingowej,
dzięki wsparciu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności