Forum Biznesowe z okazji Szczytu Trójmorza w Lublanie (Słowenia), 5-6 czerwca 2019 r.

Termin: 14 maja 2019 Kategoria: Aktualności


W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej oraz Słoweńskiej Izby Gospodarczej mamy zaszczyt zaprosić Państwa na międzynarodowe Forum Biznesowe z okazji Szczytu Trójmorza w Lublanie (Słowenia), które odbędzie się w dniach 5-6 czerwca 2019 r. z udziałem Wicepremiera Słowenii oraz Wiceministra Spraw Zagranicznych Słowenii.

Z inicjatywy  prezydentów Polski i Chorwacji, Andrzeja Dudy oraz Kolindy Grabar-Kitarović w 2015 r. postanowiono powołać grupę Trójmorza. W skład regionalnego projektu wchodzi 12 państw członkowskich Unii Europejskiej leżących między Morzem Bałtyckim, Adriatyckim i Czarnym. Nadrzędne filary inicjatywy to: rozwój gospodarczy, spójność europejska i więzi transatlantyckie. Celem grupy jest głównie współpraca na płaszczyznach: energetycznej, logistyczno-transportowej i informatyczno-telekomunikacyjnej w Europie Środkowej. Prezydent RP Andrzej Duda będzie przewodniczył oficjalnej delegacji podczas szczytu w Lublanie.

Tegoroczny program Szczytu oraz Forum koncentruje się na czterech kluczowych obszarach:

– ENERGIA

– INFRASTRUKTURA

– CYFRYZACJA

– INNOWACJE

– a także obejmie przekrojowe tematy stosunków transatlantyckich, bezpieczeństwa i wody.  

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania chęci udziału firmyz w/w sektorów, a także te zainteresowane współpracą na rynkach Słowenii, Austrii, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Litwy, Łotwy, Rumunii, Słowacji czy Węgier.

AGENDA WYDARZENIA POBIERZ

REKRUTACJA

Krajowa Izba Gospodarcza jako izba partnerska wydarzenia, prowadzi rekrutację polskich przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w Szczycie oraz Forum Biznesowym.

W ramach misji w dniach 4.06 (wylot) – 06.06 (powrót) organizator oferuje zakup biletu lotniczego na trasie Warszawa-Lublana, ubezpieczenie podróżne, transfery z lotniska do hotelu i z hotelu na lotnisko, transfery do miejsc spotkań zorganizowanych w ramach misji, przygotowanie materiałów promocyjnych, opiekę agenta na miejscu.

Koszt udziału: 2850 PLN+VAT+koszty noclegów*

*koszt udziału w misji nie obejmuje kosztu noclegów – organizator zapewnia rezerwację grupową dla uczestników misji na preferencyjnych warunkach w hotelu 4-gwiazdkowym

Lista zainteresowanych firm zostanie przekazana stronie słoweńskiej do weryfikacji oraz do wygenerowania zaproszeń. Firmy mogą wziąć udział w tym wydarzeniu tylko i wyłącznie po otrzymaniu indywidualnego zaproszenia od organizatorów.

REJESTRACJA online

 

Więcej informacji:

Monika Sasiak
Zastępca Dyrektora
Biuro Współpracy z Zagranicą
tel. +48 22 630 97 23
www.kig.pl