Wyniki II edycji mikrodotacji dla organizacji NGO!

Termin: 13 maja 2019 Kategoria: Aktualności

Z radością ogłaszamy wyniki II edycji konkursu „Mikrodotacje na społeczne akcje!”

W tej edycji pula środków dla podmiotów społecznych z terenu subregionu kaliskiego wyniosła 76 000 zł. Po ocenie formalnej i merytorycznej, prowadzonej przez ostatni miesiąc, zdecydowano o przyznaniu 20 dotacji, w tym 8 dla młodych NGO oraz 12 dla grup nieformalnych. Pełna lista rankingowa, z podziałem na rodzaj oferenta, znajduje się poniżej.

Wyniki oceny formalnej POBIERZ
Wyniki Konkursu – młode NGO POBIERZ
Wyniki Konkursu – grupy nieformalne POBIERZ

W ciągu tygodnia pracownicy Inkubatora będą się z Państwem kontaktować w sprawie szczegółów, w tym trybu podpisania umowy o dofinansowanie oraz spotkania z realizatorami Mikrodotacji.

Jednocześnie informujemy, że podana lista podmiotów, które nie uzyskały dotacji, jest jednocześnie listą rezerwową w razie rezygnacji z dofinansowania przez podmioty zakwalifikowane do Mikrodotacji.

 

Wszystkim 104 Oferentom serdecznie dziękujemy za udział w konkursie – konkurencja była bardzo duża i wybranie najlepszych projektów stanowiło nie lada wyzwanie. Jednocześnie przypominamy, że w tym roku planowany jest jeszcze jeden konkurs Mikrodotacji.

Projekt „Mikrodotacje na społeczne akcje! Mikrodotacje południowej Wielkopolski 2018-2019” jest dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich