Nabór do programu MIT Enterprise Forum CEE

Termin: 26 kwietnia 2019 Kategoria: Aktualności

 


W imieniu Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej informujemy, że do 30 czerwca br. prowadzona jest rekrutacja do II edycji akceleratora MIT Enterprise Forum CEE, który rozpocznie się w październiku 2019. Program adresowany jest do startupów naukowo-technologicznych z Polski oraz czternastu krajów Europy Środkowo-Wschodniej.  Akceleracja trwa 3 miesiące, a udział w niej jest bezpłatny.

 

Startupy, które zakwalifikują się do programu zyskają m.in. możliwość:

→ nawiązania współpracy z czołowymi polskimi i międzynarodowymi przedsiębiorstwami

→ otrzymania dofinansowania na rozwój działalności w kwocie do 50 tysięcy euro

→ udziału w 5 sesjach warsztatowych (m.in. w warsztatach z zakresu prawa, ochrony patentowej, sprzedaży czy prezentacji inwestorskiej)

→ dopracowania swojego modelu biznesowego pod okiem polskich i zagranicznych mentorów, którzy osiągnęli spektakularne sukcesy w biznesie międzynarodowym

→ skorzystania z dofinansowania na indywidualne usługi doradcze z zakresu prawa i ochrony patentowej w kwocie do 10 tysięcy euro

→ globalnego networkingu.

 

5 najlepszych startupów – finalistów programu – weźmie udział w tygodniowym Bootcampie w Bostonie, gdzie zaprezentują swoje technologie przed potencjalnymi partnerami biznesowymi i inwestorami ze Stanów Zjednoczonych.

Ulotka POBIERZ

Informacje w mediach społecznościowych:

Facebook

LinkedIn

Twitter

 

W razie jakichkolwiek pytań do kontaktu zaprasza:

Łukasz Owczarek
Head of Acceleration
MIT Enterprise Forum CEE
Foundation for Technology Entrepreneurship
tel. +48 512 326 303
www.mitefcee.org