Konferencja pn. „Firmy Rodzinne – Przekaż losy firmy w ręce rodziny”,
25 kwietnia 2019 r.

Termin: 11 kwietnia 2019 Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji pn. „Firmy Rodzinne – Przekaż losy firmy w ręce rodziny”, która odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. w Inkubatorze Przedsiębiorczości. Celem konferencji jest zapoznanie uczestników z podstawowymi zagadnieniami oraz problemami związanymi z ideą biznesu rodzinnego, a także przedstawienie praktycznych metod ich rozwiązania.

W spotkaniu wezmą udział eksperci z Fundacji Firmy Rodzinne oraz przedstawiciel z grupy ubezpieczeniowej Aviva, którzy przybliżą Państwu zagadnienia takie jak:

  • zwiększenie szans na przetrwanie firmy rodzinnej
  • bezpiecznie przekazanie firmy w ręce spadkobierców
  • przetrwanie biznesu po odejściu właściciela
  • zapewnienie dobrobytu młodszemu pokoleniu

Ponadto, będą Państwo mieli możliwość skorzystania z indywidualnych konsultacji.

Udział w konferencji oraz konsultacjach jest bezpłatny.

DLA KOGO?

Do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, którzy mają siedzibę swojej firmy na terenie województwa wielkopolskiego i są zainteresowani tematyką sukcesji w firmach rodzinnych.

KIEDY I GDZIE?

Konferencja odbędzie się 25 kwietnia 2019 r. w godzinach 9.00 – 13.00 w siedzibie Inkubatora Przedsiębiorczości przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu, w sali seminaryjnej (II piętro).

PROWADZĄCY

Wiedzą i doświadczeniem dzielą się ekspert firmy Aviva i mentorzy Early Warning Europe.

Spotkanie poprowadzą eksperci z Fundacji Firmy Rodzinne Czytaj więcej

Fundacja Firmy Rodzinne (FFR) powstała w 2011 roku. Bezinteresownie wspiera firmy rodzinne, tworząc przestrzeń do wzajemnej wymiany doświadczeń i integracji środowiska firm rodzinnych. Między innymi realizuje projekt międzynarodowy EARLY WARNING EUROPE we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości. Jej celem jest wspieranie firm, które mają kłopoty lub spodziewają się ich. Fundacja stworzyła sieć mentorów przedsiębiorców, którzy dzielą się swoim doświadczeniem, jak wychodzić z trudności.

oraz Pan Tomasz Koproń z grupy Aviva Czytaj więcej

Współpracujący z firmą ubezpieczeniową Aviva ekonomista i doradca biznesowy. Zajmuje się prawnymi i ekonomicznymi aspektami prowadzenia działalności gospodarczej. Od 17 lat działa w zarządach firm i organizacji biznesowych. Specjalizuje się w bezpieczeństwie prawno-organizacyjnym podmiotów gospodarczych oraz sukcesji, w tym sukcesji kompetencyjnej.

ZAPISY

Liczba miejsc jest ograniczona! O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Zgłoszenia przyjmujemy do 23 kwietnia za pośrednictwem elektronicznego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

e-mail: firmyrodzinne@inkubator.kalisz.pl
kom. 728 486 940