Bezpłatne szkolenie z konsultacjami: „Budowanie skutecznych strategii eksportowych z wykorzystaniem narzędzi modelowania biznesowego”.

Termin: 1 marca 2019 Kategoria: Aktualności

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Budowanie skutecznych strategii eksportowych z wykorzystaniem narzędzi modelowania biznesowego”, które odbędzie się w dniu 5 marca 2019 r. w siedzibie Fundacji przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu.

Ponadto, w dniu 6 marca 2019 r. zaplanowane zostały indywidualne konsultacje w zakresie:

  • strategii eksportowych,
  • delegowania pracowników za granicę,
  • zatrudniania cudzoziemców.

Chęć uczestnictwa wyrażają Państwo w formularzu zgłoszeniowym.

CEL SZKOLENIA?

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami strategii eksportowej, jako elementu strategii rozwoju firmy wraz z wykorzystaniem narzędzi modelowania biznesowego.

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy:

♦ mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego;

♦ działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia;

♦ Liczba miejsc jest ograniczona! Obowiązuje limit 1 osoby z firmy.

KIEDY I GDZIE?

Szkolenie odbędzie się w dniu 5 marca 2019 r. w siedzibie Inkubatora w sali wykładowej (I piętro) i będzie połączone z indywidualnymi konsultacjami w dniu 6 marca 2019 r. (chęć uczestnictwa w konsultacjach wyrażają Państwo w formularzu zgłoszeniowym).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Program szkolenia POBIERZ

PROWADZĄCY:

 

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE” – prawnik, specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

 

ZAPISY:

Rejestracja zakończona.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

Enterprise Europe Network
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl