FREE FROM FOOD 2019: międzynarodowa giełda kooperacyjna w Barcelonie, 28-29 maja 2019 r.

Termin: 28 lutego 2019 Kategoria: Aktualności, Enterprise Europe Network, InternacjonalizacjaEnterprise Europe Network pragnie zaprosić Przedsiębiorców z branży spożywczej, związanych z żywnością funkcjonalną oraz zdrową żywnością do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która organizowana będzie w dniach 28-29 maja 2019 r. przy targach FREE FROM FUNCTIONAL FOOD EXPO w Barcelonie.

Targi Free From Functional Food Expo to czołowe europejskie wydarzenie targowe dla branży spożywczej, które skupia się przede wszystkim na żywności związanej z propagowaniem zdrowego stylu życia.

Promowane są szeroko rozumiane produkty free-from, czyli wolne od niekorzystnie wpływających lub niepożądanych przez konsumenta dodatków. Są to między innymi produkty niemodyfikowane genetycznie, wegańskie, bezglutenowe, bez cukru czy bez laktozy.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

Uczestnictwo to doskonała szansa:

  • dla producentów i dystrybutorów, by osobiście poznać potencjalnych partnerów biznesowych
  • na wymianę know-how lub transfer technologiczny podczas spotkań B2B
  • aby z bliska poznać szeroką gamę naturalnych, organicznych i nieprzetworzonych produktów żywnościowych z rynków Unii Europejskiej.

ZGŁOSZENIA

Rejestracja na spotkania B2B odbywa się na stronie giełdy poprzez formularz.

do 24 maja

rejestracja: stworzenie swojego profilu biznesowego

18-29 maja

wybór partnerów do spotkań: tylko kupujący wysyłają zaproszenia do producentów

KOSZTY

Udział w giełdzie jest bezpłatny. We własnym zakresie należy pokryć koszty podróży i zakwaterowania. Aby zdobyć darmową wejściówkę na targi należy zarejestrować się TUTAJ.

WAŻNE!

W celu zapewnienia jak najwyższej frekwencji podczas wydarzenia, Organizator przewidział karę finansową w wysokości 55 € dla wszystkich uczestników, którzy dokonają rejestracji na giełdę kooperacyjną, ale nie stawią się na umówionych spotkaniach.

Językiem oficjalnym spotkań jest język angielski! Konsultanci Enterprise Europe Network oferują wsparcie językowe przed i w trakcie giełdy, np. pomagając przy sformułowaniu profilu współpracy.

 

 

Pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Enterprise Europe Network
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@inkubator.kalisz.pl