Google Internetowe Rewolucje dla NGO!!! Weź udział w bezpłatnych warsztatach i dowiedz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej organizacji!!

Termin: 12 lutego 2019 Kategoria: Aktualności

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Google Internetowe Rewolucje (partner merytoryczny) zapraszają organizacje pozarządowe z subregionu kaliskiego na bezpłatne warsztaty pt. „Internetowy niezbędnik dla NGO, czyli narzędzia, które przydadzą się Twojej organizacji!”

Harmonogram spotkań:

  • 11 marca, o godz. 14:00-16:00 – Kalisz, Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25, Sala Seminaryjna (II piętro)
  • 12 marca, o godz. 17.00-19:00 – Pleszew, Centrum Wspierania Inicjatyw Obywatelskich, ul. Bolesława Krzywoustego 3
  • 13 marca, o godz. 13.00-15:00 – Ostrzeszów, Urząd Miasta i Gminy, ul. Zamkowa 31, sala nr 17 (I piętro)
  • 13 marca, o godz. 17:00-19:00 – Przygodzice, Gminny Ośrodek Kultury, ul. Wrocławska 52
  • 14 marca, o godz.16:00-18:00 – Baranów, Osiedle Murator, budynek wielofunkcyjny, ul. Jana Pawła II 2

CEL WARSZTATÓW:

W czasie zajęć przedstawione zostaną narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności danej organizacji w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

Pokazane zostaną rozwiązania za pomocą których organizacja będzie mogła:

  • dotrzeć do swoich potencjalnych odbiorców znajdujących się w okolicy
  • właściwie zaprezentować swoje działania użytkownikom smartfonów
  • zdobyć bezpłatną reklamę w internecie.

DLA KOGO?

Szkolenie przygotowane jest dla członków NGO z subregionu kaliskiego (tj. stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, spółdzielni socjalnych, itp.), którzy są aktywni w Internecie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają wykorzystywać Internet, jako medium promocji.

WARSZTATY POPROWADZĄ:

Karolina Maj  – MBA, Team Leader. Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. Czytaj więcej

W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.  Więcej na www.karolinamaj.pro .

 

Bartłomiej Andrzejewski – Dziecko Internetowych Rewolucji. Postanowił związać się z nimi jeszcze za czasów studenckich podczas szkoleń organizowanych na uczelniach. Czytaj więcej

Zaowocowały one zupełną zmianą perspektywy, a także poszerzenie horyzontów. Dzięki Rewolucji wpadł na pomysł przeprowadzenia badań z zakresu oczekiwań wobec współczesnego muzealnictwa. Rozszerzył także swoje umiejętności – studia skończył jako archeolog ale w ramach szkoleń nabył wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Te  doświadczenia sprawiły że przygoda z marketingiem, która rozpoczęła się od szkolenia, aktualnie zaowocowała pracą przy Rewolucjach. Prywatnie wieloletni pasjonat wszelakich gier – elektronicznych czy planszowych. Ostatnio zaczął pisać recenzje dla portalu nietylkogry.pl.


W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji.

Po szkoleniu doradcy przeprowadzą indywidualne konsultacje z osobami, które zapiszą się do projektu. (będziemy się z Państwem kontaktować w celu ustalenia dnia i godziny konsultacji).

Ilość miejsc na konsultacje po szkoleniu jest ograniczona.

Udział w warsztatach i konsultacjach jest bezpłatny!

 

ZAPISY:

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wypełnienie elektronicznego formularza do 8 marca br.:

Zapis na indywidualne konsultacje *
TAKNIE

Zapoznałem się z polityką prywatności *. Więcej na temat przetwarzania danych osobowych.

* wymagane

W przypadku pytań do kontaktu zaprasza:

Mateusz Walczak tel. 62 765 60 55, e-mail: mateusz.walczak@kip.kalisz.pl