KALISKI INKUBATOR DLA FIRM RODZINNYCH!

Termin: 1 lutego 2019 Kategoria: Aktualności

Szanowni Państwo!
Uprzejmie informujemy, że seminarium zostało odwołane ze względu na zbyt małą liczbę zgłoszeń.


Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza firmy rodzinne do udziału w #1 seminarium pn. „Praktyczne podejście do budowy i trwałości lokalnego biznesu rodzinnego: sukcesja, zarządzanie, polityka miasta”, które odbędzie się 12 lutego br. w siedzibie Kaliskiego Inkubatora.

Wydarzenie organizowane jest w ramach projektu „Inicjatywa Firm Rodzinnych” i stanowi pierwszą część z cyklu przewidywanych seminariów i innych form edukacji dla przedsiębiorców rodzinnych.

DLA KOGO

Zapraszamy firmy rodzinne z terenu miasta Kalisza oraz powiatów: kaliskiego, ostrowskiego i pleszewskiego.

„Firma rodzinna to przedsiębiorstwo prowadzone w dowolnej formie prawnej, w którego prowadzenie zaangażowane są minimum 2 osoby spokrewnione lub spowinowacone ze sobą. Prowadzenie przedsiębiorstwa oznacza co najmniej jedną z następujących form zaangażowania: zatrudnienie, pomoc nieodpłatna, własność  lub współwłasność, uczestnictwo w organach statutowych firmy rodzinnej”

CEL SPOTKANIA

Celem seminarium jest przedstawienie korzyści płynących ze współpracy z Animatorami Lokalnego Centrum Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych w Kaliszu oraz ekspertami Projektu ze Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych i Związku Miast Polskich. Dowiedzą się Państwo jak skutecznie budować biznes rodzinny.

Udział w seminarium jest bezpłatny!

Program seminarium POBIERZ

ZAPISY

Warunkiem uczestnictwa w seminarium jest wypełnienie najpóźniej do dnia 8 lutego 2019 r. elektronicznego formularza zgłoszeniowego lub poprzez kontakt z Lokalnym Animatorem:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

 

WIĘCEJ INFORMACJI

W celu uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z Lokalnym Animatorem:

e-mail: lck-kalisz@firmyrodzinne.eu

tel. +48 728 486 941