Giełda kooperacyjna na MOBILE WORLD CONGRESS, 26 – 28 lutego 2019 r. Barcelona, Hiszpania

Termin: 8 stycznia 2019 Kategoria: Aktualności, Enterprise Europe Network

Serdecznie zapraszamy do udziału w  międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej dla branży mobilnej, która odbędzie się w dniach 2628 lutego 2019 r. przy okazji targów MOBILE WORLD CONGRESS w Barcelonie.

NA CZYM TO POLEGA

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

REJESTRACJA

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniach 26 – 28 lutego 2019 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

WAŻNE TERMINY

  • do 12 lutego 2019 r. – Rejestracja profili on-line

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają jednak we własnym zakresie koszty biletu wstępu na targi MWC.

Masz Pytania? Zapraszamy do kontaktu:

Enterprise Europe Network
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@kip.kalisz.pl