Zbuduj zaangażowany zespół – warsztaty dla zarządzających, 10-11 grudnia 2018 r.

Termin: 24 października 2018 Kategoria: Aktualności

Centrum Rozwoju Agnieszka Kubicka-Błońska oraz Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zapraszają na dwudniowe warsztaty pt. „Zbuduj zaangażowany zespół”, które odbędą się w dniach 10-11 grudnia 2018 r., w siedzibie Inkubatora przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu.

Warsztaty te są owocem kilkunastoletniego doświadczenia trenerki i doradcy ds. zespołu Agnieszki Kubickiej-Błońskiej we współpracy z firmami i zespołami w całej Polsce oraz współpracy z zespołem jej firmy.

Uczestnicy tych warsztatów wyjdą z nich bogatsi w wiedzę i narzędzia. Ich zespół i oni sami staną się bardziej produktywni, lepiej zorganizowani i skuteczni w swoich działaniach. To szansa na poprawę komunikacji i klimatu w ich firmie oraz na wzrost ich autorytetu.

DLA KOGO?

Zapraszamy właścicieli firm; menedżerów i kierowników; specjalistów, którzy rozbudowują swoją działalność; pracowników, w których pracodawcy widzą potencjał liderski; osób, które chcą kierować pracą zespołu.

KORZYŚCI

Uczestnicy nabędą umiejętności oraz otrzymają wiedzę w zakresie:

  • wzrostu swojego autorytetu,
  • budowania lepszych relacji z zespołem i skuteczniejszej realizacji celów
  • typów pracowniczych – jak organizować pracę, dobierać ludzi do zadań oraz jak skuteczniej komunikować się z ludźmi,
  • jak uwalniać potencjał pracowników.

W PROGRAMIE MIĘDZY INNYMI

  • cechy najlepszych liderów – praca nad wybranymi cechami
  • przekazywanie informacji zwrotnej oraz rozmowa rozwojowa z pracownikiem
  • motywowanie pracowników – finansowe i pozafinansowe
  • konsekwencja jako jedna z ważniejszych cech niezbędnych do efektywnego zarządzania.

SZKOLENIE POPROWADZI?

AGNIESZKA KUBICKA-BŁOŃSKA

Doradca do spraw zarządzania zespołem, trener biznesu oraz certyfikowany Coach Noble Manhattan i Praktyk Coach IIC. Założycielka i właścicielka firmy szkoleniowej „Centrum Rozwoju” oraz Smart Clubu – Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży. Pasjonatka długich rozmów, podróży i herbaty. Od ponad 13 lat szkoli w zakresie zarządzania zespołem, budowania zaangażowania pracowników, komunikacji, motywacji i rozwoju osobistego. Współpracowała z kilkuset firmami i ma na swoim koncie przeprowadzone kilka tysięcy godzin szkoleniowych. czytaj więcej...

Od lat doradza w firmach jako zewnętrzny ekspert ds. zarządzania zespołem. Przez Klientów ceniona za ogromne zaangażowanie i umiejętność podejścia do ludzi. Szkolenia w zakresie budowania zespołów dla zarządu i właścicieli kilkudziesięciu firm prowadziła w całej Polsce. Specjalizuje się w przeprowadzaniu audytów i szkoleń, dzięki którym zwiększana jest efektywność zespołów i skuteczność realizacji celów firmy.

Współpracowała z Europejską Grupą Doradczą, międzynarodową firmą kosmetyczną, szkoliła kadrę menedżerską, dyrektorów i właścicieli dużych, małych i średnich firm; współpracowała z instytucjami (Urząd Marszałkowski w Łodzi, Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, Urząd Skarbowy w Złotoryi, Urząd Pracy w Poznaniu i in.) i bankami (Bank Spółdzielczy).

Wierzy w biznes oparty na silnych wartościach, w którym liczy się szacunek, etyka i rozumienie drugiego człowieka. Zawsze pracuje z pasją i zaangażowaniem, a bliski jej sercu jest drugi człowiek. Wsłuchuje się mocno w jego potrzeby, wyznacza ścieżki rozwoju i możliwości: „Moim celem jest to, by moja praca nie wpływała tylko teoretycznie na ludzi, ale aby przenikała ich praktykę i powodowała długofalową zmianę”.

Ze względu na osobistą drogę, ważne miejsce w jej działalności zajmuje praca z ludźmi w zakresie poczucia własnej wartości i rozwoju osobistego. Jest autorką szkoleń rozwojowych dla kobiet („Poczuj przestrzeń”, „Jak zbudować poczucie własnej wartości”, „Odkryj swój potencjał”) a także projektu edukacyjnego „Wsparcie dla Rodziców”. Była prelegentką na konferencjach (Ogólnopolski Kongres Optyków KRIO, Atelier Kompetencji, „Dobrze mi w biznesie”, „Wielka Wymiana Kontaktów”,, Konferencja Związku Pracodawców Szpitali oraz Mazowieckiego Porozumienia Szpitali Powiatowych) oraz wystąpieniach motywacyjnych i budujących poczucie wartości dla młodzieży organizowanych w szkołach, bibliotekach, kinie Helios.

W 2011r. powstała jej firma „Centrum Rozwoju”, która jest jej osobistym przykładem odważnego sięgania po marzenia. Firma realizuje szkolenia, doradztwo ds. zespołu i sesje coachingowe m.in. w zakresie odkrywania potencjału, rozwijania kwalifikacji zawodowych i osobistych.

Jako właścicielka Szkoły Przedsiębiorczości dla Dzieci i Młodzieży SMART CLUB współpracuje z kilkunastoosobowym zespołem.Jest autorką licznych publikacji w Internecie, była redaktorką portalu Calisia.pl, obecnie współpracuje m.in. z miesięcznikiem Benefit. W 2010 r. została laureatką konkursu dziennikarskiego Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Wielokrotnie występowała jako ekspert w mediach-lokalnym radiu, telewizji, w portalach internetowych. W 2013 roku wydała swoją debiutancką książkę – powieść psychologiczną „wbrew nadziei”.

Była pomysłodawcą i koordynatorem projektu „Pomoc na czasie”. Absolwentka specjalizacji Zarządzanie Zespołami Ludzkimi i Psychologii w Zarządzaniu. W jej prywatnym życiu ogromnym szczęściem są głębokie, dobre relacje z bliskimi – rodziną, przyjaciółmi, współpracownikami. Nieustannie jest blisko ludzi i dla ludzi.

KIEDY i GDZIE?

10-11 grudnia 2018 r., godz. 9:00 – 16:00, Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz.

CENA

Koszt udziału 1 osoby to 949 zł netto. W cenie 16 godzin szkoleniowych, materiały, lunch i przerwy kawowe.

UWAGA! CENA PROMOCYJNA dla osób, które zapiszą się do 3 grudnia – 799 zł!

ZAPISY I INFORMACJE

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest  dokonanie wpłaty na podane dane:

CENTRUM ROZWOJU AGNIESZKA KUBICKA-BŁOŃSKA
ul. Graniczna 36A, 62-800 Kalisz
NIP: 9680810865
Nr konta: ING 96 1050 1201 1000 0092 5903 0881

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie Centrum Rozwoju w zakładce Zaangażowany Zespół lub TUTAJ

Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości do kontaktu zaprasza:

Agnieszka Kubicka-Błońska
e-mail: info@centrum-rozwoju.eu
tel. 793 013 759

Zapraszamy!