Konferencja „Prawo do przedsiębiorczości”, 12 września 2018 r.

Termin: 5 września 2018 Kategoria: Aktualności

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do wzięcia udziału w Konferencji na temat Konstytucji Biznesu.

Jest to gruntowna reforma prawa gospodarczego, której celem jest poprawa środowiska prawno-instytucjonalnego, w którym działają polscy przedsiębiorcy. W trakcie spotkania będą Państwo mieli możliwość dowiedzieć się o ułatwieniach dla firm wprowadzonych przez Konstytucję Biznesu, zmianach w zakresie prawa podatkowego, zamówień publicznych, ubezpieczeń, a także o ofercie wsparcia dla małych i średnich firm.

W spotkaniu udział weźmie m.in. Paweł Jaroszek – Członek Zarządu Zakładu Ubezpieczeń Społecznych.

Konferencji towarzyszyć będzie strefa informacyjna z ekspertami reprezentującymi: Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Finansów, Krajową Administrację Skarbową, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Bank Gospodarstwa Krajowego, Agencję Rozwoju Przemysłu oraz Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

KIEDY I GDZIE?

Spotkanie odbędzie się 12 września 2018 r. w godzinach 10:30 – 14:00 w Restauracji Aljo przy ul. Częstochowskiej 140 w Kaliszu.

ZGŁOSZENIA

Formularz rejestracyjny oraz dodatkowe informacje, w tym program wydarzenia, znajdą Państwo pod adresem prawodoprzedsiebiorczosci.parp.gov.pl

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

 

Zapraszamy!