Międzynarodowa giełda kooperacyjna dla branży spożywczej, Szwecja, 14-15 listopada 2018 r.

Termin: 21 sierpnia 2018 Kategoria: Aktualności, Enterprise Europe Network

 

Kaliski Ośrodek Enterprise Europe Network serdecznie zaprasza przedsiębiorców z branży spożywczej do wzięcia udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej Nordic Organic & Natural Matchmaking!

Giełda kooperacyjna organizowana jest przy okazji dwóch targów wystawienniczych, tj. Nordic Organic Food Fair oraz Natural Products Scandinavia. Oba targi oraz spotkania biznesowe odbędą się w dniach 14-15 listopada 2018 r. w Malmö, w Szwecji.

DLACZEGO WARTO?

W przeciwieństwie do większości spotkań kooperacyjnych, giełda Nordic Organic & Natural Matchmaking organizowana jest przy okazji nie jednego, ale aż dwóch dużych wydarzeń targowych. Oznacza to podwójne szanse na zapoznanie się z nowymi, zagranicznymi rynkami oraz potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Giełda przewiduje ponad 500 uczestników, którzy działają w branży produktów spożywczych z kategorii:

  • ekologiczne
  • organiczne
  • naturalne

JAK TO DZIAŁA?

Udział w spotkaniach B2B jest bezpłatny. Rejestrując się TUTAJ, otrzymują Państwo również bezpłatny bilet wstępu. Uczestnicy giełdy we własnym zakresie ponoszą koszty transportu oraz zakwaterowania.

W celu zapewnienia jak najwyższej frekwencji podczas wydarzenia, organizatorzy przewidzieli karę finansową w wysokości 100 € dla wszystkich uczestników, którzy dokonają rejestracji na giełdę kooperacyjną, a nie stawią się na umówionych spotkaniach. Termin odwołania swojego udziału mija z dniem 5 listopada 2018 r.

Aby dowiedzieć się na czym polega uczestnictwo w giełdach kooperacyjnych, targach wystawienniczych i misjach gospodarczych oraz jak w ten sposób pozyskać nowych kontrahentów zapraszamy do tego wpisu

ZGŁOSZENIA

Rejestracja na giełdę Nordic Organic & Natural Matchmaking trwa do 31 października 2018 r. i odbywa się za pośrednictwem FORMULARZA ONLINE

Zapraszamy!

Enterprise Europe Network