Google Internetowe Rewolucje dla NGO!!!
Weź udział w bezpłatnych warsztatach i dowiedz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej organizacji!!

Termin: 2 lipca 2018 Kategoria: Aktualności

Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych w Kaliszu (CIWIS) oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. „Internetowy niezbędnik dla NGO, czyli narzędzia, które przydadzą się Twojej organizacji!”, które odbędą się w dniu 17 lipca 2018 r. o godzinie 13:00 w siedzibie Fundacji przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu

CEL WARSZTATÓW:

W czasie zajęć przedstawione zostaną narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności danej organizacji w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

Pokazane zostaną rozwiązania za pomocą których organizacja będzie mogła:

  • dotrzeć do swoich potencjalnych odbiorców znajdujących się w okolicy
  • właściwie zaprezentować swoje działania użytkownikom smartfonów
  • zdobyć bezpłatną reklamę w internecie.

 

DLA KOGO?

Szkolenie przygotowane jest dla członków NGO z subregionu kaliskiego (tj. stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych, spółdzielni socjalnych, itp.), którzy są aktywni w Internecie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają wykorzystywać Internet, jako medium promocji.

WARSZTATY POPROWADZĄ:

Karolina Maj  – MBA, Team Leader. Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.  Więcej na www.karolinamaj.pro

 

Bartłomiej Andrzejewski – Dziecko Internetowych Rewolucji. Postanowił związać się z nimi jeszcze za czasów studenckich podczas szkoleń organizowanych na uczelniach. Zaowocowały one zupełną zmianą perspektywy, a także poszerzenie horyzontów. Dzięki Rewolucji wpadł na pomysł przeprowadzenia badań z zakresu oczekiwań wobec współczesnego muzealnictwa. Rozszerzył także swoje umiejętności – studia skończył jako archeolog ale w ramach szkoleń nabył wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Te  doświadczenia sprawiły że przygoda z marketingiem, która rozpoczęła się od szkolenia, aktualnie zaowocowała pracą przy Rewolucjach. Prywatnie wieloletni pasjonat wszelakich gier – elektronicznych czy planszowych. Ostatnio zaczął pisać recenzje dla portalu nietylkogry.pl.

 

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji.

Po szkoleniu doradcy przeprowadzą indywidualne konsultacje z osobami, które zapiszą się do projektu.

Ilość miejsc na konsultacje po szkoleniu jest ograniczona.

Udział w warsztatach i konsultacjach jest bezpłatny!

 

ZAPISY:

Rejestracja zakończona.