Google Internetowe Rewolucje w Kaliszu!!!
Weź udział w zajęciach z doradcą i dowiedz się jak wykorzystać Internet do rozwoju swojej firmy!

Termin: 7 czerwca 2018 Kategoria: Aktualności

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Google Internetowe Rewolucje zapraszają na bezpłatne warsztaty pt. „Internetowy niezbędnik przedsiębiorcy, czyli narzędzia, które przydadzą się Twojej firmie!”, które odbędą się w dniu 22 czerwca 2018 r. o godzinie 10:00 w siedzibie Fundacji przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu

CEL WARSZTATÓW:

W czasie zajęć przedstawione zostaną narzędzia, które pozwalają ocenić stan obecności firmy w sieci i przeanalizować dotychczas prowadzone działania.

Pokazane zostaną rozwiązania za pomocą których firma będzie mogła:

  • dotrzeć do swoich potencjalnych klientów znajdujących się w okolicy
  • właściwie zaprezentować swoją ofertę użytkownikom smartfonów
  • zaistnieć na rynkach zagranicznych.

DLA KOGO?

Szkolenie przygotowane jest z myślą o firmach z sektora MŚP, które są aktywnie w Internecie, jak i tych, które dopiero zaczynają wykorzystywać Internet, jako medium promocji.

WARSZTATY POPROWADZĄ:

Karolina Maj  – MBA, Team Leader. Kreatywny lider z dużą dozą empatii, determinacji i pozytywnego nastawienia. Od 19 roku życia związana z polskimi mediami jako redaktor i specjalista ds. PR. W 2011 roku założyła własną Agencję Marketingową, którą z powodzeniem prowadziła przez 5 kolejnych lat. Od marca 2017 roku związana z projektem Google Internetowe Rewolucje dla Firm, jako lider zespołu oraz konsultant ds. marketingu internetowego. Wcześniej współpracowała z takimi firmami jak: 4fun.tv, VIVA Polska, Jetix Europe Ltd., ATM Group. Bogate doświadczenie podpiera obszerną wiedzą zdobytą na czterech kierunkach studiów oraz w trakcie licznych szkoleń. W 2016 roku odebrała dyplom Master of Business Administration, przyznany przez Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu.  Więcej na www.karolinamaj.pro

 

Bartłomiej Andrzejewski – Dziecko Internetowych Rewolucji. Postanowił związać się z nimi jeszcze za czasów studenckich podczas szkoleń organizowanych na uczelniach. Zaowocowały one zupełną zmianą perspektywy, a także poszerzenie horyzontów. Dzięki Rewolucji wpadł na pomysł przeprowadzenia badań z zakresu oczekiwań wobec współczesnego muzealnictwa. Rozszerzył także swoje umiejętności – studia skończył jako archeolog ale w ramach szkoleń nabył wiedzę z zakresu PR, podstaw psychologii czy zarządzania obiektami kultury. Te  doświadczenia sprawiły że przygoda z marketingiem, która rozpoczęła się od szkolenia, aktualnie zaowocowała pracą przy Rewolucjach. Prywatnie wieloletni pasjonat wszelakich gier – elektronicznych czy planszowych. Ostatnio zaczął pisać recenzje dla portalu nietylkogry.pl.

 

W czasie spotkania będzie możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje z doradcą Google Internetowych Rewolucji.

Po szkoleniu doradcy przeprowadzą indywidualne konsultacje z przedsiębiorcami, którzy zapiszą się do projektu.

Ilość miejsc na konsultacje po szkoleniu jest ograniczona.

Udział w warsztatach i konsultacjach jest bezpłatny!

 

ZAPISY:

Rejestracja zakończona.