Majowy dyżur doradczy dla organizacji pozarządowych z subregionu kaliskiego

Termin: 8 maja 2018 Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z doradztwa dla organizacji pozarządowych z subregionu kaliskiego w ramach działania Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych w Kaliszu (CIWIS).

Majowy dyżur doradczy pt. „Zbiórki publiczne oraz loterie fantowe w NGO w świetle aktualnych przepisów prawa” przybliży następujące zagadnienia:

  • jak poprawnie zgłosić, przeprowadzić i rozliczyć zbiórkę publiczną zgodnie z aktualną ustawą o zbiórkach publicznych
  • o czym musi pamiętać organizacja pozarządowa gdy realizuje loterie fantową
  • jakie są zasady tzw. małej loterii fantowej.

GDZIE I KIEDY?

Dyżur organizowany we współpracy z kępińskim Starostwem Powiatowym odbędzie się 22 maja 2018 r. w godzinach 13:00 – 15:00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kępnie, przy ul. Kościuszki 5.

ZAPISY

Zgłoszenia przyjmowane są do 18 maja wyłącznie za pośrednictwem elektronicznego formularza dostępnego poniżej.

Będziemy kontaktować się z Państwem drogą poczty elektronicznej oraz telefonicznie celem potwierdzenia uczestnictwa.

* - pola wymagane

Wyrażam dobrowolną zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, z siedzibą w Kaliszu przy ulicy Częstochowskiej 25, dla celów związanych z organizacją forum oraz dla celów marketingowych Fundacji i jej partnerów, a także na przekazywanie moich danych innym podmiotom w celach sprawozdawczych - zgodnie z ustawą z dn. 29.08. 1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. Nr 133 poz. 883). Przyjmuję do wiadomości, iż mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich kontroli zgodnej z art. 32 ustawy o ochronie danych osobowych i prawie ich poprawiania poprzez bezpośredni kontakt z Fundacją Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości.
Zgadzam się na otrzymywanie informacji handlowych od Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości lub na jej zlecenie za pomocą środków komunikacji elektronicznej (w szczególności email, SMS, MMS itp.).
Przyjmuję do wiadomości, iż Administratorem zbieranych danych osobowych jest Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości z siedzibą w Kaliszu, ul. Częstochowska 25. Fundacja KIP będąca Administratorem Danych Osobowych informuje, iż dane podane w niniejszym formularzu podaje się dobrowolnie. Jednocześnie - niepodanie danych uniemożliwia przesyłanie ofert promocyjnych Fundacji i zaproszeń do udziału w projektach realizowanych przez Fundację oraz jej działaniach statutowych.
Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości informuje, iż dane będą chronione zgodnie z przepisami wynikającymi z ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych.

 

W przypadku pytań do kontaktu zaprasza:

Mateusz Walczak
Koordynator Projektu CIWIS
e-mail: mateusz.walczak@kip.kalisz.pl
tel. 62 765 60 55