Szkolenie: „Omówienie zmian w regulacjach prawnych dotyczących systemu ochrony danych osobowych (RODO)”, 14 maja 2018 r.

Termin: 16 kwietnia 2018 Kategoria: Aktualności

Sprawdź, czy wiesz co zmienia Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO) i przygotuj się z ekspertem do zmian!

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na szkolenie pt. „Omówienie zmian w regulacjach prawnych dotyczących systemu ochrony danych osobowych (RODO)”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowymi regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Uczestnicy poznają podstawowe pojęcia, zasady i procedury związane z przetwarzaniem danych osobowych. Uzyskana wiedza pomoże we wprowadzeniu wymaganego przepisami prawa unijnego rygoru ochrony danych osobowych.

KIEDY I GDZIE?

14 maja 2018 r. o godzinie 10:00 w sali seminaryjnej Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości (II piętro).

♦ Program POBIERZ

Szkolenie poprowadzi Pan Dominik Podskok. Prowadzący ukończył w 2006 r. studia magisterskie na Wydziale Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Po odbyciu stażu w kancelarii adwokackiej pracował, jako asystent adwokacki. W 2010 roku rozpoczął świadczenie usług prawniczych w ramach prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Obecnie jest wspólnikiem kancelarii prawnej Podskok&Smoczyk w Poznaniu. Kancelaria specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Głównym przedmiotem działalności kancelarii jest bieżąca, szeroko pojęta obsługa prawna przedsiębiorców, a specjalizacjami, w których spółka prowadzi główną działalność są prawo spółek oraz zagadnienia związane z ochroną danych osobowych.

CENA

Koszt udziału 1 osoby to 250 zł + VAT, tj. 307,50 zł brutto

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie elektronicznego formularza dostępnego poniżej oraz dokonanie wpłaty.

Dane do przelewu:

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Częstochowska 25, 62- 800 Kalisz
NUMER RACHUNKU: PKO BP S.A. 62 1020 2212 0000 5502 0314 6321

Faktury zostaną wydane Państwu w dniu szkolenia. W przypadku wydelegowania kilku osób z firmy, mogą Państwo wskazać nazwiska osób zgłoszonych w tytule przelewu.

ZAPISY

Rejestracja zakończona.

 

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu :

tel. (62) 764 12 42
sekretariat@kip.kalisz.pl