Misja gospodarcza na Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FRESKON, 26-27 kwietnia 2018 r., Saloniki, Grecja

Termin: 21 marca 2018 Kategoria: Aktualności, Enterprise Europe Network

Szanowni Państwo,

Ośrodek Enterprise Europe Network zaprasza do udziału w dofinansowanej misji gospodarczej na Międzynarodowe Targi Owoców i Warzyw FRESKON, która odbędzie się w dniach 26-27 kwietnia 2018 w  Salonikach w Grecji.

Misja adresowana jest do  kupców, importerów, dystrybutorów, przedstawicieli sieci handlowych i supermarketów z następujących sektorów:

  • świeże owoce i warzywa,
  • organiczne owoce i warzywa,
  • pakowanie (materiały, sprzęt, wyposażenie),
  • maszyny i urządzenia /przetwórstwo, ważenie, podnoszenie, przechowywanie,
  • transport & logistyka,
  • laboratoria kontroli jakości.

Targi FRESKON są jedynym tego typu wydarzeniem skierowanym do sektora świeżych owoców i warzyw w południowo-wschodniej Europie i na wschodnim wybrzeżu Morza Śródziemnego. Zeszłoroczna edycja targów przyciągnęła ponad 200 wystawców z 30 krajów i blisko 5000 odwiedzających z 37 krajów, w tym 150 kupców (tzw. hosted buyers).

Poza udziałem w targach FRESKON, firmy będą miały również możliwość wzięcia udziału w konferencjach, seminariach i innych wydarzeniach towarzyszących targom, na których prezentowane będą aktualności dotyczące produkcji i handlu świeżymi owocami i warzywami.

Firma, która zostanie zaakceptowana przez organizatora otrzyma instrukcje dotyczące rejestracji na platformie B2B celem wyboru partnerów do spotkań.

KOSZTY:

Istnieje możliwość dofinansowania udziału w misji gospodarczej!

Wybrani przedsiębiorcy kupujący (tzw. hosted buyers) będą mieli zapewnione przez HELEXPO: koszty przelotu, zakwaterowanie, transfery: lotnisko-hotel-lotnisko oraz hotel-targi-hotel, pomoc podczas organizacji spotkań B2B z uczestnikami targów.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w misji gospodarczej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie http://freskon.helexpo.gr/en

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Liczba miejsc jest ograniczona.

Termin rejestracji upływa z dniem 26  marca br.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Agnieszka Promianowska

e-mail: agnieszka_promianowska@parp.gov.pl