Szkolenie dotyczące Rozporządzenia RODO dla organizacji pozarządowych

Termin: 15 marca 2018 Kategoria: Aktualności

Centrum Integracji Wielkopolskich Inicjatyw Społecznych w Kaliszu (CIWIS) zaprasza członków organizacji pozarządowych z subregionu kaliskiego do udziału w bezpłatnym szkoleniu pt. „Ochrona danych osobowych w organizacji pozarządowej w świetle RODO”.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowymi regulacjami prawnymi dotyczącymi ochrony danych osobowych. Przybliżone zostaną podstawowe pojęcia oraz zasady i procedury związane z przetwarzaniem danych osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa unijnego.

DLA KOGO?

wyłącznie dla członków NGO z subregionu kaliskiego

♦ obowiązuje limit 1 osoby z organizacji

KIEDY I GDZIE?

16 kwietnia 2018 r. o godzinie 10:00 w sali seminaryjnej Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości (II piętro).

Program szkolenia POBIERZ

PROWADZĄCY

Szkolenie poprowadzi Jarosław Greser – doktor nauk prawnych oraz trener certyfikowany przez Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych. Prowadzi zajęcia dla organów administracji publicznej, firm oraz organizacji pozarządowych. Od 15 lat współpracuje z przedsiębiorstwami i organizacjami pozarządowymi zakresie obsługi prawnej, w szczególności w obszarze praw autorskich i ochrony danych osobowych. Autor licznych publikacji z tego zakresu oraz wdrożeń systemów ochrony danych osobowych. Pracownik naukowy Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Specjalizuje się w szkoleniach z zakresu prawa oraz w tematyce problemów prawnych związanych z wdrażaniem nowych technologii.

ZAPISY

Rekrutacja zakończona.

 

 

W przypadku pytań do kontaktu zaprasza:

Mateusz Walczak
tel. (62) 765 60 55
mateusz.walczak@kip.kalisz.pl