Międzynarodowa giełda kooperacyjna TOUR D’EUROPE przy targach TAVOLA 2018

Termin: 13 lutego 2018 Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich Przedsiębiorców z branży spożywczej do udziału w tegorocznej edycji międzynarodowej giełdy kooperacyjnej TOUR D’EUROPE w dniach 12-13 marca 2018 r. organizowanej przy okazji targów wystawienniczych TAVOLA 2018 w Kortrijk (Belgia).

Cyklicznie odbywająca się giełda TOUR D’EUROPE to zupełnie nowa formuła spotkań organizowana z inicjatywy sieci Enteprise Europe Network. W przeciwieństwie do tradycyjnej formy giełdy kooperacyjnej, TOUR D’EUROPE ma na celu umożliwić osobisty kontakt pomiędzy Kupującymi a Producentami żywności i napojów z krajów Unii Europejskiej w oparciu o konkretne zaproszenia od kupujących.

Głównym celem spotkań podczas giełd kooperacyjnych jest chęć pozyskania nowych partnerów biznesowych i tych uczestników, czyli Agentów sprzedaży i Dystrybutorów również gorąco zapraszamy do uczestnictwa. Więcej dodatkowych informacji o spotkaniach B2B znajduje się TUTAJ.

Dlaczego warto wziąć udział?

♦ doskonała okazja do poznania potencjalnych zagranicznych partnerów biznesowych,

♦ samodzielny wybór partnerów do spotkań z katalogu zarejestrowanych uczestników.

Jak to działa?

Zapisy i publikacja swojego profilu współpracy odbywa się na stronie https://www.b2match.eu/tourdeurope-tavola2018/sign_up. Od tego zależy czy rozmowy się odbędą!

Dla kupujących

Przejrzyj listę uczestników i wyślij zaproszenia do producentów, z którymi chcesz się spotkać.

Dla producentów

  • Sporządź dokładny, ciekawy i wyjątkowy opis oferty współpracy ze zdjęciem swoich proponowanych produktów, tak aby przyciągnął uwagę kupców czy dystrybutorów. Przy rejestracji należy zwrócić uwagę, czy wśród uczestników znajduje się minimum jeden potencjalny partner biznesowy- jest to warunek uczestnictwa w TOUR D’EUROPE!
  • Po rejestracji otrzymasz potwierdzenie propozycji spotkań. Wówczas nasi Konsultanci proszą o potwierdzenie udziału w wydarzeniu – lub w przypadku ich braku – o rezygnację z udziału.
  • Dwa tygodnie przed spotkaniami otrzymasz indywidualny harmonogram z godzinami i numerem stolika, przy którym będziesz mógł porozmawiać z potencjalnym kontrahentem!

Ważne daty

Targi TAVOLA 2018: 11 – 13 marca
Rejestracja: 30 stycznia – 11 marca
Wybór partnerów do spotkań: 12 lutego – 13 marca
Giełda kooperacyjna TOUR D’EUROPE : 12 – 13 marca

Językiem oficjalnym spotkań jest język angielski! Konsultanci Enterprise Europe Network oferują wsparcie językowe przed i w trakcie giełdy, np. pomagając przy sformułowaniu profilu współpracy.


Udział w TOUR D’EUROPE jest bezpłatny. We własnym zakresie należy pokryć koszty podróży i zakwaterowania.


 

Pytania? Zapraszamy do kontaktu:
Enterprise Europe Network
tel. (62) 765 60 58
e-mail: een@kip.kalisz.pl