Giełda kooperacyjna dla środowiska start-upowego podczas Web Summit, 8 listopada 2017 r., Lizbona.

Termin: 25 października 2017 Kategoria: Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w Kaliszu ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w międzynarodowej w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 8 listopada 2017 r. w Lizbonie. Przedsięwzięcie towarzyszyć będzie największemu wydarzeniu dla startupów w Europie – Web Summit.

Web Summit to wiodące wydarzenie środowiska startupowego. Co roku odwiedzane jest przez ponad 60 tys. uczestników z przeszło 160 krajów. Ośrodki sieci Enterprise Europe Network zorganizują podczas jego trwania giełdę kooperacyjną, adresowaną do wszystkich firm, które chciałyby wykorzystać pobyt w Lizbonie w celu nawiązania jeszcze większej liczby nowych kontaktów. Uwaga – nie trzeba byc uczestnikiem Web Summit, aby wziąć udział w giełdzie.

Wydarzenie skierowane jest przede wszystkim do podmiotów z sektora ICT, ośrodków badawczych i uczelni wyższych.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

Giełda odbędzie się w AIRPORT BUSINESS CENTER, w odległości zaledwie kilku stacji metra od miejsca odbywania się Web Summit.

JAK TO DZIAŁA?

Taka formuła giełdy to efektywny, tani i wygodny sposób na spotkanie wielu potencjalnych partnerów biznesowych w jednym miejscu i czasie.

KOSZTY

Udział w giełdzie jest bezpłatny. Uczestnicy pokrywają koszty transportu i zakwaterowania we własnym zakresie.

Uczestnikom  przysługuje:

  • Wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
  • Indywidualny harmonogram spotkań,
  • Wsparcie logistyczne, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ!

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie https://lisbon-beyond-summit-2017.b2match.io/signup.

Termin rejestracji mija 7 listopada 2017 r.

Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

Więcej informacji na temat giełdy: https://lisbon-beyond-summit-2017.b2match.io/

STOISKO

Na terenie części wystawienniczej Web Summit Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje polskie stoisko informacyjno-promocyjne. Polskie firmy z branży ICT będą mogły skorzystać z bezpłatnej promocji na tym stoisku. Szczegóły

Więcej informacji nt. Web Summit: https://websummit.com/