Bezpłatne szkolenie: „Budowanie i rozwój strategii eksportowej przedsiębiorstwa – aspekty praktyczne”

Termin: 4 maja 2017 Kategoria: Aktualności

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Budowanie i rozwój strategii eksportowej przedsiębiorstwa – aspekty praktyczne”, które odbędzie się w dniu 6 czerwca 2017 r. w siedzibie Fundacji przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu.

Cel warsztatów:

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z zagadnieniami strategii eksportowej jako elementu strategii rozwoju firmy, form ekspansji na rynki zagraniczne, narzędzi promocji eksportu oraz zagadnień podstawowych w zakresie umowy handlowej w obrocie międzynarodowym.

Dla kogo?

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy planują lub prowadzą działalność eksportową oraz:

– mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego,

– działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja, gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

Obowiązuje limit 1 osoby z firmy.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE”, prawnik – specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Kiedy i gdzie?

06.06.2017 r., Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz

W razie pytań prosimy o kontakt: 62 765 60 58

W przypadku braku możliwości uczestnictwa w szkoleniu prosimy o informację najpóźniej 3 dni przed wydarzeniem.

Zapisy:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie elektronicznego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]
W przypadku braku możliwości uczestnictwa w szkoleniu prosimy o informację o odwołaniu najpóźniej 3 dni przed wydarzeniem.
Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa.
Pliki do pobrania: