Bezpłatne warsztaty: Wstęp do Design Thinking – sposobu kreowania produktów/usług/innowacji

Termin: 24 kwietnia 2017 Kategoria: Aktualności

Design to zabawne słowo. Niektórzy myślą, że chodzi w nim o to, jak coś wygląda. Ale kiedy spojrzeć głębiej, chodzi o to, jak coś działa.” – Steve Jobs

 

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza na warsztaty pt. „Wstęp do Design Thinking – sposobu kreowania produktów/usług/innowacji” w dniu 18 maja 2017 r.

Cel warsztatów:

Przygotowanie uczestników do stosowania metodyki Design Thinking w praktyce podczas opracowywania i weryfikowania nowych produktów i usług, ale również do doskonalenia już istniejących.

Korzyści:

Nauczysz się myśleć tak jak Twoi potencjalni klienci, identyfikować ich potrzeby oraz tworzyć nowe wersje produktu lub usługi, które klienci będą polecać innym. Dzięki warsztatom nauczysz się planować i przygotować proces projektowy metodą Design Thinking, określać jego poszczególne kroki, dobierać i dopasowywać narzędzia projektowe.

Dla kogo?

Design – Thinking to propozycja dla: menedżerów, osób zaangażowanych w tworzenie nowych produktów oraz usług, pracowników działów kreatywnych, osób tworzących ofertę dla klientów oraz wszystkich, którzy chcą dowiedzieć się jak współpraca z klientami może doprowadzać do fantastycznych rezultatów w postaci  tworzenia  oraz wdrażania nowych produktów i usług.

Uczestnikami warsztatu mogą być przedsiębiorcy, którzy:

– mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego,
– działają w jednej z następujących branż: ICT, rolnictwo i branża spożywcza, górnictwo, energia i gaz, produkcja i sprzedaż wyrobów tytoniowych, produkcja papieru i wyrobów papierowych, branża stalowa i metalowa, budownictwo, handel hurtowy i detaliczny, motoryzacja,  gastronomia i hotelarstwo, transport i logistyka, nieruchomości, zdrowie, turystyka, przemysł chemiczny i tworzywa, elektronika i automatyka, tekstylia, szkło i ceramika, przemysł morski, drewno i meble, poligrafia i reklama, ochrona mienia.

Obowiązuje limit 1 osoby z firmy. Liczba miejsc ograniczona do 18 osób.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Szkolenie poprowadzi Rafał Moczkodan – trener z pasją kreowania. Wyrywa ludzi z utartych schematów myślenia i pomaga im spoglądać na problemy z różnych punktów widzenia.

Kiedy i gdzie?

18.05.2017 r.,  Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz

Zapisy:

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie elektronicznego formularza:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

W przypadku pytań prosimy o kontakt: 62 765 60 58

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa.

Pliki do pobrania: