Bezpłatne szkolenie: Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług – nowe regulacje i proponowane zmiany w 2017 r., 5 kwietnia

Termin: 3 marca 2017 Kategoria: Aktualności

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w ramach działalności ośrodka Enterprise Europe Network zaprasza na bezpłatne szkolenie pt. „Delegowanie pracowników w ramach transgranicznego świadczenia usług – nowe regulacje i proponowane zmiany w 2017 r.”, które odbędzie się w dniu 5 kwietnia 2017 r. w siedzibie Fundacji przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu.

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z regulacjami prawnymi związanymi z problematyką delegowania pracowników oraz świadczenia usług przez polskie firmy na rynkach zagranicznych.
Podczas szkolenia zostaną przedstawione praktyczne wskazówki odnośnie zasad wykonywania usług, warunków pracy i płacy, ubezpieczenia społecznego oraz opodatkowania dochodów uzyskiwanych na rynkach zagranicznych.

Szkolenie poprowadzi Łukasz Żak z firmy „ŻAK LEGAL SUPPORT OFFICE”, prawnik – specjalista ds. prawa gospodarczego, od wielu lat specjalizujący się w tematyce transgranicznego świadczenia usług, współpracy zagranicznej przedsiębiorstw oraz w zakresie prawa gospodarczego.

Uczestnikami szkolenia mogą być przedsiębiorcy, którzy mają swoją siedzibę na terenie województwa wielkopolskiego.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Ponadto, w dniu 6 kwietnia 2017 r. w zakresie tematyki delegowania pracowników zaplanowane zostało indywidualne doradztwo pełnione w formie dyżuru eksperckiego. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenie udziału w doradztwie.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu i doradztwie jest wypełnienie elektronicznego formularza lub pobranie i przesłanie podpisanego formularza zgłoszeniowego najpóźniej do dnia 3 kwietnia 2017:

  • na adres e-mail:  een@kip.kalisz.pl (skan podpisanego formularza) lub
  • faksem na numer 62 764 50 16 lub
  • doręczyć osobiście do Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości – Sekretariat, pokój nr 101, ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz

Pliki do pobrania:

 W przypadku pytań prosimy o kontakt: 62 765 60 58

[contact-form-7 404 "Not Found"]

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ośrodek Enterprise Europe Network w Kaliszu, przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, moich danych osobowych w celach związanych z zakresem realizacji działań sieci Enterprise Europe Network.
Zostałem/am poinformowany/a, że administratorem przekazanych danych jest Ośrodek Enterprise Europe Network w Kaliszu przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz, że przysługuje mi zgodnie z art. 24 ustawy z 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych, prawo wglądu do swoich danych, prawo ich poprawienia oraz, że podanie moich danych osobowych jest dobrowolne.

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME
(na lata 2014–2020) oraz Ministerstwo Rozwoju ze środków budżetu państwa.