Giełda kooperacyjna na MOBILE WORLD CONGRESS, 27 lutego-1 marca 2017 r. Barcelona

Termin: 24 stycznia 2017 Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w  międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniach 27 lutego-1 marca 2017 r. przy okazji targów MOBILE WORLD CONGRESS w Barcelonie dla branży mobilnej.

Na czym polega?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Rejestracja:

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
  • W dniach 27 lutego-1 marca 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbywają się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Ważne terminy:

  • do 10 lutego 2017 r. – Rejestracja profili on-line
  • 16 stycznia-17 lutego 2017 r. – Wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Koszt:

Koszt udziału w giełdzie kooperacyjnej wynosi 310 euro. Firmy, które umówią minimum 2 spotkania z zagranicznymi partnerami, otrzymają bezpłatnie jeden bilet wstępu na targi MWC.

Cena normalnego biletu wstępu na targi MWC wynosi 799 euro, więc uczestnicy mogą zaoszczędzić 489 euro!

Masz pytania? Zadzwoń: 62 765 60 58