Giełda kooperacyjna i polskie stoisko narodowe na targach teleinformatycznych CeBIT, 20 – 24 marca 2017, Hanower (Niemcy)

Termin: 9 stycznia 2017 Kategoria: Aktualności

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza firmy, instytuty badawcze oraz inne podmioty działające w branży IT/ICT (big data, cloud computing, internet, aplikacje mobilne, business security, communication & network) do udziału w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 organizowanej podczas targów CeBIT 2016, w dniach 20 – 24 marca 2017 r. w Hanowerze w Niemczech. Ponadto, w ramach realizacji projektu pn. „Branżowy Program Promocji Branży IT/ICT” (3.3.2 Program Operacyjny Inteligenty Rozwój), Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje w trakcie targów polskie stoisko informacyjne.

Do udziału w giełdzie kooperacyjnej zapraszamy również potencjalnych nabywców usług ICT, przedstawicieli branży: motoryzacyjnej, transportowej i logistycznej, biotechnologicznej, farmaceutycznej, elektrycznej, ochrony środowiska, spożywczej, maszynowej, chemicznej, kosmicznej itp.

Targi CeBIT należą do najważniejszych imprez w branży technologii informacyjnych i komunikacyjnych (ICT). W 2017 r. partnerem strategicznym targów CeBIT będzie Japonia.

JAK TO DZIAŁA ?

  • Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym dostępnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chcieliby nawiązać;
  • Dane zarejestrowanych firm umieszczane są w katalogu on-line na stronie internetowej giełdy.
  • Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy;
  • W dniach 20 – 24 marca 2017 r. na stoisku A18/A27 w hali 6, przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych, indywidualnych spotkań.

KOSZTY

Udział w giełdzie kooperacyjnej Future Match 2017 wynosi 110 euro (+VAT) i obejmuje rejestrację firmy i wpisanie do katalogu uczestników giełdy, a także bilety wstępu na targi dla 2 dwóch przedstawicieli zarejestrowanej firmy. Płatności należy dokonywać za pomocą karty kredytowej. Transport i zakwaterowanie w trakcie trwania giełdy uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Opłata rejestracyjna dla firm które będą wystawcami w trakcie targów CeBIT 2017 wynosi 65 euro (+VAT)

Jeśli reprezentują Państwo takie branże jak motoryzacja, transport i logistyka, biotechnologia, farmaceutyka, ochrona środowiska, spożywcza, chemiczna, telekomunikacyjna, kosmiczna itp. i są Państwo zainteresowani zakupem usług IT od uczestników giełdy kooperacyjnej, rejestracja na wydarzenie jest BEZPŁATNA.

Uwaga ! W przypadku rejestracji na giełdę kooperacyjną i nie wzięcia w niej udziału lub wzięcia udziału, ale nie umówienia żadnych spotkań nie można ubiegać się o zwrot opłaty rejestracyjnej.

WAŻNE TERMINY

Rejestracja uczestników i profilu trwa do 7 marca 2016 r.

Wybór partnerów do spotkań trwa od 1 lutego do 12 marca (g.12.00) 2017 r.

Giełda kooperacyjna odbędzie się w dniach 20 – 24 marca 2017 r.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Zapraszamy do rejestracji !

___________________________________________________________________________________________

Poza giełdą kooperacyjną, na targach CeBIT 2017 Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zorganizuje również polskie stoisko informacyjne, na którym zapewni przedsiębiorcom obecnym na targach:

  • możliwość bezpłatnego korzystania z miejsca do odbywania spotkań z kontrahentami;
  • możliwość zamieszczenia informacji o firmie wraz z lokalizacją jej stoiska wystawienniczego w katalogu informacyjnym wydawanym na dane targi przez Ministerstwo Rozwoju;
  • możliwość korzystania z usług informacyjnych obsługi narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego o zakresie produktów i lokalizacji stoiska firmy;
  • możliwość zaprezentowania filmu reklamowego firmy na urządzeniach multimedialnych zainstalowanych na stoisku promocyjno-informacyjnym;
  • możliwość zorganizowania pokazu/prezentacji oferty firmy na stoisku informacyjnym.

Wszystkie firmy zainteresowane skorzystaniem z polskiego stoiska informacyjnego na targach CeBIT 2017 prosimy o kontakt z slawomir_biedermann@parp.gov.pl