Giełda kooperacyjna dla branży rolno-chemicznej przy okazji targów SIVAL 2017, Angers (Francja)

Termin: 22 grudnia 2016 Kategoria: Aktualności

Serdecznie zapraszamy do udziału w międzynarodowej giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się 17 stycznia 2017 r., przy okazji odbywających się w Angers (Francja) międzynarodowych targów SIVAL 2017 dla szeroko pojętej branży rolno-chemicznej.

Na czym polega?

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Udział w giełdzie kooperacyjnej umożliwi polskim przedsiębiorcom nie tylko nawiązanie bezpośrednich kontaktów biznesowych, ale również zapoznanie się z najnowocześniejszymi trendami i technologiami związanymi z branżą.

Dla kogo?

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży rolno-chemicznej, w tym firm produkcyjnych lub dostawców rolnych, dystrybutorów, laboratoriów, firm logistycznych, centrów technicznych, inżynieryjnych i projektowych oraz doradczych.
Do udziału zaproszone są również podmioty zajmujące się efektywnością produkcji owoców i warzyw, produkcją maszyn rolniczych, rozwiązań i usług ICT dla rolnictwa, a także przedstawiciele przemysłu chemicznego, biotechnologii, etc.

Uczestnikom  przysługuje:

– wpis do katalogu uczestników giełdy kooperacyjnej,
– indywidualny harmonogram spotkań,
– wsparcie konsultantów Enterprise Europe Network, pomoc przy rejestracji oraz podczas trwania giełdy.

Rejestracja:

Uczestnicy w formularzu rejestracyjnym on-line określają profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, który chcieliby nawiązać.

•    Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie giełdy (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!),
•    Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas giełdy,
•    17 stycznia 2017 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Wszystkich zainteresowanych udziałem w giełdzie kooperacyjnej prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego na stronie: rejestracja NATUREEF
Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa ofertą!

 Ważne terminy:

•    Do 9 stycznia 2017 r. – rejestracja profili on-line
•    Do 11 stycznia 2017 r. – wybór partnerów biznesowych i wysyłanie propozycji spotkań

Koszt

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Koszty podróży i pobytu na miejscu uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

Link do strony wydrzeniaNATUREEF 2017

Masz pytania? Zadzwoń: 62 765 60 58