Skuteczna komunikacja w zespole

Termin: 9 listopada 2016 Kategoria: Aktualności, Szkolenia

Im lepsze relacje w zespole projektowym, tym większe zaangażowanie i bardziej efektywne działanie na rzecz realizacji celu przedsięwzięcia. Im lepiej zespół będzie potrafił radzić sobie z napięciami i konfliktami wewnętrznymi, tym więcej czasu i energii zostanie na pracę projektową.

Każdy odpowiedzialny menedżer i właściciel biznesu wie, że efektywne zespoły są kluczem do zdobycia przewagi konkurencyjnej na rynku. Ale JAK to zrobić?

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości w Kaliszu serdecznie zaprasza do udziału w prelekcji pn.
„RÓŻNORODNE STYLE MYŚLENIA I DZIAŁANIA, czyli klucz do skutecznej komunikacji w pracy zespołowej”, która odbędzie się w 24 listopada 2016 r. Do wyboru dwie godziny: 13:00  LUB  17:00.

Podczas spotkania dowiesz się:
– jaki jest KLUCZ do skutecznej komunikacji w Twoim zespole,
– jaką rolę w codziennej komunikacji odgrywa nasz STYL MYŚLENIA I STYL DZIAŁANIA,
– czym jest MODEL EFEKTYWNOŚCI PROJEKTÓW ZESPOŁOWYCH i jak wykorzystać narzędzie FRIS* do diagnozy potencjału Twojego zespołu,
– jak WŁAŚCIWIE DOBRAĆ LUDZI do zadań na każdym etapie pracy projektowej zgodnie z ich naturalnymi predyspozycjami i talentami,
KIM JEST Zawodnik, Partner, Wizjoner i Badacz i dlaczego bez ich udziału prowadzenie projektów narażone może być na ryzyko niepowodzenia.

Dlaczego WARTO wziąć udział?
– pigułka merytorycznej wiedzy i praktycznego doświadczenia,
– okazja do poznania nowej metodologii w budowaniu różnorodnych zespołów,
– atrakcyjna forma przekazu i okazja do wymiany doświadczeń,
– loteria wizytówkowa i losowanie nagrody – 2 diagnoz FRIS° wraz z raportem indywidualnym.

Prelegenci:
Edyta Jagodzińska-Pawluk – Certyfikowany Coach ACC ICF i CoachWise�, Trener i Konsultant Biznesu, Menedżer. Nominowana w Wielkopolsce do tytułu Kobiety Przedsiębiorczej 2015. Jako menedżer z doświadczeniem na różnych szczeblach zarządzania, wspiera z sukcesem organizacje biznesowe i kadrę zarządzającą w obszarze rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych.

Dorota Szylak – Menedżer, Konsultant Biznesu, Coach i Certyfikowany trener Fris�. Swoje doświadczenie zdobywała przez ponad 18 lat na stanowiskach kadry kierowniczej pracując w międzynarodowych zespołach projektowych w obszarze controllingu. Łączy duże doświadczenie biznesowe w zarządzaniu z podejściem coachingowej kultury organizacji.

Czas trwania: 2 godziny
Data: 24 listopad 2016
Miejsce: Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości, ul. Częstochowska 25
Koszt: 49 zł/os.

Zapisy na: http://rozwiazaniadlabiznesu.kip.kalisz.pl/

Wydarzenie organizowane jest przez Fundację Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości oraz PROUP SOLUTIONS.