„i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski” Konkurs o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego

Termin: 5 września 2016 Kategoria: Aktualności

Zapraszamy mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z terenu Województwa Wielkopolskiego do udziału w nowej formule Konkursu o Nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego „i-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski”.

W ramach inicjatywy nagradzane będą przedsiębiorstwa za wdrożone do oferty firmy  innowacyjne rozwiązania: produkty lub usługi w sześciu kategoriach, zgodnie z funkcjonującymi sześcioma inteligentnymi specjalizacjami dla Wielkopolski:
1.    Biosurowce i żywność dla świadomych konsumentów
2.    Wnętrza przyszłości
3.    Przemysł jutra
4.    Wyspecjalizowane procesy logistyczne
5.    Rozwój oparty na ICT
6.    Nowoczesne technologie medyczne

Zwycięzcy Konkursu otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 120 000,00 PLN oraz pakiety promocyjne o łącznej wartości 90 000,00 PLN. Dołącz do liderów innowacji w Wielkopolsce!

Nabór wniosków prowadzony jest do dnia 30 września 2016 r. do godziny 15:30.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z Regulaminem. Do dyspozycji pozostaje Biuro Organizatora znajdujące się w Departamencie Gospodarki: tel.: 61 626 62 40, e-mail: drg.sekretariat@umww.pl
Organizatorem Konkursu jest Województwo Wielkopolskie z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.

Regulamin oraz Wniosek aplikacyjny znajduje się pod adresem: http://iw.org.pl/konkurs-o-nagrode-marszalka-wojewodztwa-wielkopolskiego-i-wielkopolska-innowacyjni-dla-wielkopolski/