Eco-Match 2016 – Spotkania Kooperacyjne podczas targów Pol-Eco-System, 13 października 2016, Poznań

Termin: 26 lipca 2016 Kategoria: Aktualności

Szanowni Państwo,

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości wraz z Poznańskim Parkiem Naukowo – Technologicznym, zapraszają na międzynarodowe spotkania biznesowe przedsiębiorców i specjalistów działających w obszarach:

•    woda, ścieki
•    odpady, recykling
•    energia, energia odnawialna
•    powietrze, hałas, wibracje
•    rewitalizacja, rekultywacja
•    aparatura kontrolno-pomiarowa
•    systemy zabezpieczeń środowiska naturalnego
•    ochrona przeciwpowodziowa

Eco-Match 2016 – Spotkania kooperacyjne to ósma już edycja wydarzenia towarzyszącego Międzynarodowym Targom Ochrony Środowiska „Pol-Eko-System 2016” i organizowanego w ramach sieci Enterprise Europe Network. Celem wydarzenia jest skojarzenie partnerów technologicznych oraz biznesowych i możliwość indywidualnego spotkania z przedstawicielami zagranicznych przedsiębiorstw zainteresowanych pomysłami polskich jednostek badawczo-rozwojowych oraz innowacyjnych małych i średnich przedsiębiorstw oferujących dalszą współpracę technologiczną i handlową.

Targi Pol-Eko-System, organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie, to największa wystawa z zakresu ochrony środowiska i ekologii w Europie Środkowowschodniej, która w 2015 roku  zgromadziła około 600 wystawców i firm reprezentujących 17 krajów, w tym: Austrię, Australię, Belgię, Czechy, Danię, Finlandię, Francję, Holandię, Japonię, Kanadę, Liechtenstein, Luksemburg, Niemcy, Norwegię, Polskę, Szwajcarię, Szwecję, Ukrainę, Wielką Brytanię i Włochy.

Na czym polega uczestnictwo w spotkaniach?

Sieć Ośrodków Enterprise Europe Network organizują bezpłatne, indywidualne spotkania biznesowe dla przedstawicieli polskich i zagranicznych firm oraz jednostek badawczych działających w branży „eko”.
Podczas spotkań zaprezentować można własne osiągnięcia technologiczne potencjalnym kontrahentom, lub poznać innowacyjne rozwiązania technologiczne z Polski i świata.
W ramach Eco-Match 2016 zorganizowane będą bezpośrednie, indywidualne spotkania partnerów biznesowych.

Jak wziąć udział w spotkaniach?

Uczestnictwo w bezpośrednich spotkaniach biznesowych organizowanych indywidualnie dla każdego klienta w ramach Eco-Match 2016 podczas targów POLEKO jest całkowicie bezpłatne.

By móc wziąć w nim udział, wystarczy zarejestrować się do 30 września 2016 na stronie http://www.b2match.eu/eco-match2016 i podać swoje oczekiwania związane z potencjalnymi partnerami. Podczas rejestracji należy określić swój profil działalności.

Więcej informacji:
Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości
ul. Częstochowska 25, 62-800 Kalisz
Osoba kontaktowa: Aleksandra Kasprzak
e-mail: aleksandra.kasprzak@kip.kalisz.pl