TAVOLA 2016 r. – giełda kooperacyjna dla branży spożywczej

Termin: 9 lutego 2016 Kategoria: Aktualności

Fundacja Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza firmy z branży spożywczej do udziału w giełdzie kooperacyjnej, która odbędzie się w dniu 14 marca 2016 r. przy okazji Targów Spożywczych TAVOLA w Kortrijk w Belgii.

Targi Tavola stanowią miejsce wymiany kontaktów pomiędzy producentami i nabywcami produktów wysokiej jakości. Profil kupujących to zarówno hipermarkety, supermarkety hurtownie dla hoteli, barów i restauracji, jak również kierownicy małych supermarketów i sklepów. Profil targów obejmuje żywność i napoje oraz maszyny i wyposażenie dla przemysłu spożywczego.

Giełda kooperacyjna to seria bilateralnych, uprzednio zaaranżowanych 30-minutowych spotkań b2b pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów działających w tej samej branży i zainteresowanych nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Udział w giełdzie jest zarówno dla producentów, jak i importerów i dystrybutorów, doskonałą okazją do:

  • znalezienia partnera handlowego,
  • pozyskania nowych zleceń,
  • zareklamowania swojej działalności.

W celu rejestracji należy wypełnić formularz rejestracyjny na oficjalnej stronie giełdy:

https://www.b2match.eu/FoodBusinessMeetings2016.

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny. Zarejestrowani uczestnicy otrzymują bilet wstępu na targi!
Uczestnicy ponoszą koszty przelotu i zakwaterowania we własnym zakresie. W przypadku rezygnacji z udziału w giełdzie i nie poinformowania o tym fakcie organizatorów do dnia 10 marca 2016, uczestnicy zostaną obciążeni kwotą 100 euro.

Oficjalnym językiem spotkań będzie angielski.

Rejestracja na giełdę kooperacyjną upływa 6 marca br.! Im szybciej dokonają Państwo rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Państwa profilem.

W razie pytań proszę kontaktować się pod nr: 62 765 60 62 lub 62 765 60 58