Tour d’ Europe Spotkania producentów żywności w Rotterdamie

Termin: 5 listopada 2015 Kategoria: Aktualności

Szanowni Państwo, Enterprise Europe Network przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza do udziału firmy z branży produkcja żywności i napojów do udziału w spotkaniach biznesowych w Rotterdamie, w Holandii w dniu 5 listopada 2015 r.

Spotkania będą aranżowane pomiędzy kupcami/agentami sprzedaży a producentami żywności i napojów. Spotkania face-to face pomiędzy Belgijskimi oraz holenderskimi dystrybutorami, kupcami i agentami oraz Europejskimi producentami odbywają się po raz drugi. Pierwsza edycja miała miejsce w Edynburgu i zakończyła się dużym sukcesem.

Jak to działa?

Zarejestruj się i opublikuj na stronie www.b2match.eu/tour-d-europe-rotterdam2015 swój dokładnie opisany i poparty zdjęciami profil współpracy (ofertę produktową ze zdjęciami). Od tego zależy czy będziecie Państwo wybrani do rozmów!!!

Jeśli jesteś kupcem

Przejrzyj listę uczestników i wybierz spotkania z producentami,

Jeśli jesteś producentem

Sporządź dokładny, ciekawy i wyjątkowy opis oferty współpracy ze zdjęciem swoich proponowanych produktów, tak aby przyciągnął uwagę kupców/ dystrybutorów! Po rejestracji, gdy już otrzymasz potwierdzenie od kupców odnośnie propozycji spotkań wówczas prosimy o potwierdzenie udziału w wydarzeniu lub w przypadku ich braku o rezygnację. Dwa tygodnie przed spotkaniami otrzymasz indywidualny harmonogram z godzinami i numerem stolika przy którym będziesz mógł porozmawiać z potencjalnym kontrahentem!

Dlaczego warto uczestniczyć?
  • spotkania są okazją do poznania potencjalnych partnerów biznesowych – to my zorganizujemy spotkania dla Państwa w Rotterdamie wraz z zagranicznymi, sprawdzonymi partnerami,
  • sam dokonasz wyboru spotkań z katalogu zarejestrowanych uczestników,
  • proponujemy wsparcie na etapie rejestracji, wyboru firm i na miejscu podczas spotkań.
Językiem oficjalnym spotkań jest język angielski !

W przypadku pytań prosimy o kontakt: tel: 62 765 60 58, een@kip.kalisz.pl