Wsparcie polskich firm w eksporcie na rynki Unii Europejskiej przy wykorzystaniu narzędzi internetowych

Termin: 9 października 2015 Kategoria: Aktualności

Szanowni Państwo,

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Fundacji Kaliski Inkubator Przedsiębiorczości serdecznie zaprasza przedsiębiorców, planujących poszerzenie działalności o nowy rynki zagraniczne, w szczególności firmy produkcyjne i eksportowe do udziału w bezpłatnym szkoleniu pn.: „Wsparcie polskich firm w eksporcie na rynki Unii Europejskiej przy wykorzystaniu narzędzi internetowych”, które odbędzie się w dniu 9 października 2015 r. w godz. 9.00 – 15.45 w siedzibie Fundacji przy ul. Częstochowskiej 25 w Kaliszu.

Celem warsztatów jest przekazanie uczestnikom praktycznej wiedzy na temat samodzielnego korzystania z narzędzi marketingu internetowego.

Podczas warsztatów poruszone zostaną następujące zagadnienia:

 

  • Jak zbudować skuteczną strategię marketingową wejścia na wybrany rynek zagraniczny
  • Jak określić potencjał rynkowy produktu lub usługi w danym kraju
  • Jak skutecznie dotrzeć do zagranicznych klientów, dzięki nowoczesnym technikom marketingu internetowego
  • Jak korzystać z darmowych narzędzi Google takich jak: Google Analytics, Google AdWords i Google Market Finder w planowaniu i implementacji strategii wejścia na rynki zagraniczne

Warsztaty poprowadzi Pan Marcin Stojak, ekspert z firmy Berry Fish – trener z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów wdrożeniowych, specjalizujący się w doradztwie w zakresie stosowania marketingu internetowego w działalności eksportowej.

Zgłoszenia firm na załączonym formularzu zgłoszeniowym przyjmujemy do dnia 7 października 2015 r. Liczba miejsc jest ograniczona, o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

Szkolenie finansowane przez Komisję Europejską ze środków pochodzących z programu COSME (na lata 2014–2020) oraz Ministerstwo Gospodarki ze środków budżetu państwa.